Salon sprzedaży w Starogardzie Gdańskim

Salon sprzedaży Domnarzedzi.pl 

 

Domnarzedzi.pl to sklep z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, osprzętu i części zamiennych. Posiadamy w sprzedaży również odzież i artykuły BHP oraz największy wybór narzędzi ogrodniczych. Są również narzędzia pneumatyczne, kompresory  i wszystko co związane z elektryką  W naszym katalogu posiadamy takie marki jak: Brenar, Tresnar, Hurry Up, PROTECT2U, Faster Tools oraz Forester.

Oferowane przez nas produkty stworzone zostały zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach majsterkowania. Kilkaset pozycji pozwala na dopasowanie narzędzi adekwatnie do potrzeb i zasobów finansowych.

Szeroki wybór produktów, które proponujemy jest oparty na długoletniej współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi markami, takimi jak: Fiskars, Makita, DeWalt, Stanley, Brenar, Tresnar, Hurry Up, PROTECT2U, Faster Tools oraz Forester.

W naszej firmie stawiamy na rozwój, dlatego systematycznie wzbogacamy ofertę o nowe pozycje, ulepszamy opisy, pracujemy nad profesjonalnymi zdjęciami. Wszystkie te działania dążą do tego, aby wiedza klienta na temat kupowanego produktu była kompletna.

W naszym salonie sprzedaży staramy się spełniać oczekiwania klientów, obsługa salonu chętnie pomoże w doradztwie odpowienich narzędzi do potrzeb klienta oraz firm. W salonie sprzedaży obsługujemy również wszelkie dotacje dla firm i pomagamy uzyskać jak najlepszy sprzęt w atrakcyjnej cenie. 

Na miejscu również organizujemy różne akcje promocyjne oraz posiadamy rabaty dla stałych klientów.