Nasz sklep narzędziowy

Nasz sklep narzędziowy

 

Domnarzedzi.pl to sklep z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz osprzętu i części zamiennych do niego, odzieży i artykułów BHP, narzędzi ogrodniczych, jak również narzędzi pneumatycznych, kompresorów, czy elektryki. W naszym katalogu posiadamy takie marki jak Stanley, Fiskars, Makita, czy DeWalt, jak również Brenar, Tresnar, Hurry Up, PROTECT2U, Faster Tools oraz Forester.

 

Oferowane przez nas produkty stworzone zostały zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach majsterkowania. Kilkaset pozycji pozwala na dopasowanie narzędzi adekwatnie do potrzeb i zasobów finansowych.

 

Szeroki wybór produktów, które proponujemy jest oparty na długoletniej współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi markami, takimi jak: Fiskars, Makita, DeWalt, Stanley, Brenar, Tresnar, Hurry Up, PROTECT2U, Faster Tools oraz Forester.

 

W naszej firmie stawiamy na rozwój, dlatego systematycznie wzbogacamy ofertę o nowe pozycje, ulepszamy opisy, pracujemy nad profesjonalnymi zdjęciami. Wszystkie te działania dążą do tego, aby wiedza klienta na temat kupowanego produktu była kompletna.