Bruzdownik do betonu SDS+ bruzdownik - FASTERTOOLS
Kod
4057
Producent
FASTERTOOLS

Bruzdownik marki FASTERTOOLS został wykonany z wysokiej jakości stopu metali, dzięki czemu posiada podwyższoną wytrzymałość oraz nie tępi się.

10,90 zł

Brzeszczot bimetalowy 34mm - FASTER TOOLS
Kod
4627
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot bimetalowy marki FASTERTOOLS przeznaczony do urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany z hartowanej stali węglowej charakteryzuje się dużą żywotnością.

17,70 zł

Brzeszczot do drewna 20mm - FASTER TOOLS
Kod
4625
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski do metalu marki FASTERTOOLS pozwala na cięcie elementów metalowych przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany ze stali szybkotnącej, doskonały stosunek jakości do ceny.

9,50 zł

Brzeszczot do drewna 34mm - FASTERTOOLS
Kod
4626
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski wykonany z hartowanej stali węglowej marki FASTERTOOLS pozwala na precyzyjne cięcie elementów drewnianych w trudno dostępnych miejscach. Doskonały stosunek jakości do ceny.

12,70 zł

Brzeszczot do urządzenia wielofunkcyjnego karbid 63,5 mm - FASTER TOOLS
Kod
4630
Producent
FASTERTOOLS

Tarcza z węglikiem spiekanym marki FASTERTOOLS jest przeznaczona do wykonywania wzdłużnych cięć materiałów wykonanych z ceramiki. Zalecany do wycinania fug pomiędzy płytkami przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego.

20,00 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101AO - FASTER TOOLS
Kod
1312
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Idealnie nadaje się do cięcia w materiałach miękkich takich jak drewno, sklejka czy laminaty. Umożliwia również cięcie konturowe drewna miękkiego i twardego, sklejki, płyty laminowanej, pilśniowej oraz tworzyw sztucznych. Posiada szpiczasty ząb szlifowany.

8,30 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101B - FASTER TOOLS
Kod
1313
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Idealnie nadaje się do cięcia w materiałach miękkich takich jak drewno, sklejka czy laminaty. Zapewnia czyste cięcie materiałów. Posiada szpiczasty ząb szlifowany.

7,20 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101BR - FASTER TOOLS
Kod
1317
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Posiada uzębienie odwrotne, które idealnie nadaje się do gładkiego cięcia w laminatach, jak również do drewna miękkiego i twardego, sklejki, płyty wiórowej czy tworzyw sztucznych. Zapewnia czyste cięcie materiałów.

7,20 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101D - FASTERTOOLS
Kod
1314
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot do wyrzynarki uchwyt T, T101D marki FASTERTOOLS został wykonany ze stali węglowej, odpowiedni do szybkiego cięcia drewna miękkiego i twardego, sklejki, drewna klejonego, płyty wiórowej i tworzyw sztucznych.

7,20 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101DP - FASTER TOOLS
Kod
3559
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie stożkowe (szlifowane), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Zapewnia czyste cięcie materiałów.

8,90 zł