Kilof górniczy - oskard dwustronny - JUCO
Kod
K1022
Producent
JUCO

Kilof górniczy - oskard dwustronny marki JUCO wykuty ze stali C45, idealnie nadaje się do rozłupywania kamieni i twardej gleby. Doskonały stosunek jakości do ceny.

70,70 zł

Łom prosty - JUCO
Kod
L2074
Producent
JUCO

Łom prosty marki JUCO to produkt budowlany, żebrowany, ogranicza uszkodzenie powierzchni. Doskonały stosunek jakości do ceny.

58,30 zł

Łom wyciągacz tradycyjny - JUCO
Kod
L1035
Producent
JUCO

Łom wyciągacz tradycyjny marki JUCO jest to trwałe, solidnie wytworzone narzędzie, wyprodukowane z wysokogatunkowej stali. Doskonały stosunek jakości do ceny.

31,40 zł

Młotek kowalski tradycyjny - JUCO
Kod
M2097
Producent
JUCO

Młotek kowalski tradycyjny marki JUCO jest to dobrej jakości młot, wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Doskonały stosunek jakości do ceny.

65,00 zł

Młotek ślusarski - JUCO
Kod
M1032
Producent
JUCO

Młotek ślusarski standard marki JUCO wyprodukowany jest z wysokogatunkowych materiałów. Doskonały stosunek jakości do ceny.

14,40 zł

Młotek ślusarski tradycyjny - JUCO
Kod
M1027
Producent
JUCO

Młotek ślusarski tradycyjny marki JUCO wyprodukowany jest z wysokogatunkowych materiałów. Doskonały stosunek jakości do ceny.

12,70 zł

Młotek spawalniczy odgięty - JUCO
Kod
M8152
Producent
JUCO

Młotek spawalniczy odgięty marki JUCO jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Doskonały stosunek jakości do ceny.

19,40 zł

Piła do metalu - JUCO
Kod
R7000
Producent
JUCO

Piła do metalu marki JUCO wykonana ze stalowego płaskownika, obecna jest prosta ramka do mocowania brzeszczotów o długości 300 mm. Posiada drewnianą rękojeść wzmocnioną metalową obejmą.

35,50 zł

Przecinak ślusarski - JUCO
Kod
P1010
Producent
JUCO

Przecinak ślusarski marki JUCO przeznaczony do pracy z metalami. Umożliwia przecinanie lub nacinanie elementów metalowych o niewielkich średnicach.

8,40 zł

Przecinak tradycyjny - JUCO
Kod
P3035
Producent
JUCO

Przecinak tradycyjny marki JUCO posiada ergonomiczną rękojeść z PCV dla lepszego chwytu. Przeznaczony do przecinania folii i cieńszych materiałów.

19,40 zł