Nożyczki białe, uniwersalne 21 cm - FISKARS
Kod
1020412
Producent
FISKARS

Nożyczki uniwersalne firmy Fiskars charakteryzują się ergonomią i funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nożyczki znajdą zastosowanie w domu czy biurze, są idealne do cięcia delikatnych i grubszych materiałów.

61,10 zł

Pędzelek silikonowy Functional Form - FISKARS
Kod
1023614
Producent
FISKARS

Silikonowy pędzel kuchenny marki Fiskars znakomity do rozprowadzania płynnego masła, oleju, marynaty na powierzchni pieczeni czy grillowanych potraw. Włókna pędzla mają specjalny kształt, który pozwala zwiększyć ich zdolność do przechwytywania płynów, co znacznie ułatwia nanoszenie ich na powierzchnię przygotowywanych potraw.

26,10 zł

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami - FISKARS
Kod
1023613
Producent
FISKARS

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami firmy Fiskars służąca do ubijania ciasta oraz piany. Idealnie dochodzi do krawędzi garnka, bądź patelni. Dzięki odpowiednio ułożonym drutom umożliwia większą efektywność spieniania białek.

32,50 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Functional - FISKARS
Kod
1019217
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Functional firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży, przede wszystkim noży marki Fiskars. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

60,10 zł

Szpatułka do ciasta Functional - FISKARS
Kod
1023615
Producent
FISKARS

Szpatułka wykonana z białego tworzywa. Silikonowa powierzchnia ułatwia wybranie całości masy bądź kremu. Asymetryczna krawędź ułatwia zbieranie płynnej masy ciasta z kantów naczynia.

26,10 zł

Zestaw sztućców matowych 24 szt. - FISKARS
Kod
1002961
Producent
FISKARS

Sztućce firmy Fiskars zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, posiadają matowy oraz nowoczesny wygląd. Zestaw zawiera 24 szt. sztućców.

332,20 zł

Tarka do warzyw - FISKARS
Kod
1014416
Producent
FISKARS

Tarka przeznaczona do szatkowania warzyw i owoców. Dzięki specjalnej osłonie na palce szybkie przygotowanie tartych produktów jest dużo bezpieczniejsze. Estetyczna konstrukcja szatkownicy pozwala na szatkowanie świeżych produktów wprost na potrawę.

65,50 zł

Tarka do warzyw (duże oczka) - FISKARS
Kod
1014410
Producent
FISKARS

Tarka Fiskars idealna do ścierania warzyw, owoców i serów. Osłona chroniąca palce gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

65,50 zł

Tarka do warzyw (małe oczka) - FISKARS
Kod
1014412
Producent
FISKARS

Tarka marki Fiskars przeznaczona do ścierania skórki z cytryny, imbiru i czekolady. Dzięki specjalnej osłonie na palce ścieranie produktów jest dużo łatwiejsze i bezpieczniejsze.

65,50 zł