Nożyczki białe, uniwersalne 21 cm - FISKARS
Kod
1020412
Producent
FISKARS

Nożyczki uniwersalne firmy Fiskars charakteryzują się ergonomią i funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nożyczki znajdą zastosowanie w domu czy biurze, są idealne do cięcia delikatnych i grubszych materiałów.

51,70 zł

Łyżka z silikonową krawędzią Functional - FISKARS
Kod
1023611
Producent
FISKARS

Łyżka służąca do mieszania potraw czy serwowania dań. Silikonowa krawędzi ułatwia zbieranie sosu ze ścianek naczynia oraz zapobiega rysowaniu powłok nieprzywierających.

23,60 zł

Nylonowy nóż do pizzy Essential - FISKARS
Kod
1023796
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars dzięki wykonaniu z nylonu może być stosowany do cięcia pizzy na każdego rodzaju powierzchniach, szczególnie tych z delikatną, nieprzywierającą powłoką, a specjalny profil rączki zapobiega skaleczeniu ręki.

21,30 zł

Otwieracz do konserw Essential - FISKARS
Kod
1023794
Producent
FISKARS

Otwieracz do konserw marki Fiskars do otwierania różnego rodzaju puszek. Przydatny w każdej kuchni, poręczny, solidny i łatwy w użyciu.

23,50 zł

Praska do czosnku Essential - FISKARS
Kod
1023793
Producent
FISKARS

Praska do czosnku (wyciskarka) firmy Fiskars dzięki swej rozkładanej konstrukcji jest bardzo wygodna w czyszczeniu oraz radzi sobie z każdym, nawet największym ząbkiem czosnku.

38,10 zł

Nóż do grzybów 21 cm Essential - FISKARS
Kod
1023788
Producent
FISKARS

Nóż do grzybków firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania, bądź cięcia grzybów, dodatkowo posiada szczoteczkę która znajdzie wiele zastosowań.

18,30 zł

Pędzelek silikonowy Functional Form - FISKARS
Kod
1023614
Producent
FISKARS

Silikonowy pędzel kuchenny marki Fiskars znakomity do rozprowadzania płynnego masła, oleju, marynaty na powierzchni pieczeni czy grillowanych potraw. Włókna pędzla mają specjalny kształt, który pozwala zwiększyć ich zdolność do przechwytywania płynów, co znacznie ułatwia nanoszenie ich na powierzchnię przygotowywanych potraw.

23,50 zł

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami - FISKARS
Kod
1023613
Producent
FISKARS

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami firmy Fiskars służąca do ubijania ciasta oraz piany. Idealnie dochodzi do krawędzi garnka, bądź patelni. Dzięki odpowiednio ułożonym drutom umożliwia większą efektywność spieniania białek.

29,20 zł

Nożyczki białe 24 cm Functional - FISKARS
Kod
1020414
Producent
FISKARS

Nożyczki białe firmy Fiskars charakteryzują się ergonomią i funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dużą przestrzeń dla palców zapewnia chwyt, dzięki czemu siła nacisku rozprowadzana jest równomiernie, zapewniając efektywną i niemęczącą pracę.

72,30 zł