Nożyczki białe, uniwersalne 21 cm - FISKARS
Kod
1020412
Producent
FISKARS

Nożyczki uniwersalne firmy Fiskars charakteryzują się ergonomią i funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nożyczki znajdą zastosowanie w domu czy biurze, są idealne do cięcia delikatnych i grubszych materiałów.

55,90 zł

Praska do czosnku Essential - FISKARS
Kod
1023793
Producent
FISKARS

Praska do czosnku (wyciskarka) firmy Fiskars dzięki swej rozkładanej konstrukcji jest bardzo wygodna w czyszczeniu oraz radzi sobie z każdym, nawet największym ząbkiem czosnku.

38,10 zł

Pędzelek silikonowy Functional Form - FISKARS
Kod
1023614
Producent
FISKARS

Silikonowy pędzel kuchenny marki Fiskars znakomity do rozprowadzania płynnego masła, oleju, marynaty na powierzchni pieczeni czy grillowanych potraw. Włókna pędzla mają specjalny kształt, który pozwala zwiększyć ich zdolność do przechwytywania płynów, co znacznie ułatwia nanoszenie ich na powierzchnię przygotowywanych potraw.

23,90 zł

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami - FISKARS
Kod
1023613
Producent
FISKARS

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami firmy Fiskars służąca do ubijania ciasta oraz piany. Idealnie dochodzi do krawędzi garnka, bądź patelni. Dzięki odpowiednio ułożonym drutom umożliwia większą efektywność spieniania białek.

29,90 zł

Pędzelek kuchenny z naturalnym włosiem Essential - FISKARS
Kod
1023802
Producent
FISKARS

Pędzel z naturalnego włosia, nie ulega deformacji pod wpływem kontaktu z gorącymi powierzchniami. Włosie pędzelka jest naturalne, dzięki czemu jest bezpieczne w kontakcie z żywnością.

18,70 zł

Obierak - FISKARS
Kod
1023824
Producent
FISKARS

Lekka, dobrze leżąca w dłoni obieraczka firmy Fiskars idealna do obierania warzyw i owoców. Rączka obieraczki jest wykonana czarnego tworzywa sztucznego (polipropylenu). Jedna z końcówek trzymających ostrze jest trochę dłuższa, by umożliwić użytkownikowi wygodne wydłubywanie oczek z warzyw i owoców. Ostrze obieraczki jest ruchome, dzięki czemu łatwiej dostosowuje się do obieranych powierzchni. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Obieraczka jest wyposażona w otwór na jej powieszenie.

17,10 zł

Zestaw do mięs Functional - FISKARS
Kod
1016455
Producent
FISKARS

Zestaw do mięs firmy Fiskars idealny do krojenia różnych rodzajów mięsa. Zestaw możemy również wykorzystać podczas grillowania. Elementy zestawu zostały wyposażone w ergonomiczną rękojeść powlekaną tworzywem SoftTouch, dzięki czemu użytkowanie noża i widelca jest bezpieczne. Zestaw zawiera: nóż kuchenny uniwersalny, widelec do mięsa.

79,60 zł

Trzepaczka Functional - FISKARS
Kod
1014437
Producent
FISKARS

Trzepaczka firmy Fiskars to niezbędne narzędzie w każdej kuchni, perfekcyjnie nadające się do wyrobu delikatnych ciasta, bitej śmietany czy piany.

24,50 zł

Zestaw 3 noży ząbkowanych White - FISKARS
Kod
1015988
Producent
FISKARS

Zestaw trzech noży ząbkowanych firmy Fiskars przeznaczone do krojenia warzyw oraz owoców o cienkiej i śliskiej skórce. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ergonomiczna rękojeść formowana metodą wtryskową, która posiada antypoślizgową powierzchnię SoftTouch. Noże są przydatne na co dzień w przygotowywaniu jak i spożywaniu posiłków.

48,50 zł