Pędzelek silikonowy Functional Form - FISKARS
Kod
1023614
Producent
FISKARS

Silikonowy pędzel kuchenny marki Fiskars znakomity do rozprowadzania płynnego masła, oleju, marynaty na powierzchni pieczeni czy grillowanych potraw. Włókna pędzla mają specjalny kształt, który pozwala zwiększyć ich zdolność do przechwytywania płynów, co znacznie ułatwia nanoszenie ich na powierzchnię przygotowywanych potraw.

23,90 zł

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami - FISKARS
Kod
1023613
Producent
FISKARS

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami firmy Fiskars służąca do ubijania ciasta oraz piany. Idealnie dochodzi do krawędzi garnka, bądź patelni. Dzięki odpowiednio ułożonym drutom umożliwia większą efektywność spieniania białek.

29,90 zł

Pędzelek kuchenny z naturalnym włosiem Essential - FISKARS
Kod
1023802
Producent
FISKARS

Pędzel z naturalnego włosia, nie ulega deformacji pod wpływem kontaktu z gorącymi powierzchniami. Włosie pędzelka jest naturalne, dzięki czemu jest bezpieczne w kontakcie z żywnością.

18,70 zł

Trzepaczka Functional - FISKARS
Kod
1014437
Producent
FISKARS

Trzepaczka firmy Fiskars to niezbędne narzędzie w każdej kuchni, perfekcyjnie nadające się do wyrobu delikatnych ciasta, bitej śmietany czy piany.

24,50 zł

Trzepaczka spiralna do sosów - FISKARS
Kod
1023809
Producent
FISKARS

Trzepaczka firmy Fiskars do przygotowania sosów. Łatwa do utrzymania w czystości, dzięki zdejmowanej końcówce.

17,60 zł

Szpatułka do ciasta Functional - FISKARS
Kod
1023615
Producent
FISKARS

Szpatułka wykonana z białego tworzywa. Silikonowa powierzchnia ułatwia wybranie całości masy bądź kremu. Asymetryczna krawędź ułatwia zbieranie płynnej masy ciasta z kantów naczynia.

23,90 zł

Otwieracz do wina (biały) Functional Form - FISKARS
Kod
1019529
Producent
FISKARS

Otwieracz do wina marki Fiskars to podstawowe wyposażenie kuchni. Korkociąg posiada prostą budowę, wyposażony został w spiralę z ostrym zakończeniem, którą z łatwością wkręcimy w korek. Produkt pozwoli na szybkie, łatwe i bezpieczne otwarcie wszelkich butelek z korkiem. Otwieracz wykonany został z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć.

27,20 zł

Pęseta do ości - FISKARS
Kod
1003023
Producent
FISKARS

Pęseta marki Fiskars służąca do wyjmowani ości z ryb, dzięki specjalnie dopasowanym końcówkom łatwo chwyta ość nie łamiąc jej, co umożliwia szybsze przyrządzanie ryb.

29,70 zł

Suszarka do sałaty - FISKARS
Kod
1014433
Producent
FISKARS

Suszarka do sałaty marki Fiskars przeznaczona do suszenia umytej sałaty. Misa wyposażona w silikonowy spód ułatwiający stabilizację narzędzia podczas suszenia. Po zdjęciu pokrywy i wyjęciu koszyka, miskę możemy używać do podania sałaty.

92,50 zł