Marki
Dostępność

Chochla kuchenna- FISKARS
Kod
1023806
Producent
FISKARS

Chochla zaprojektowana dla osób prawo i leworęcznych, z wyprofilowaną krawędzią umożliwiającą nalewanie zup oraz sosów bez kapania.

18,30 zł

Łyżka - FISKARS
Kod
1014435
Producent
FISKARS

Łyżka do przygotowywania i serwowania potraw, posiada miękką krawędź zewnętrzną, która umożliwia dokładne zebranie potrawy ze ścianek naczynia.

25,40 zł

Szczypce (łyżki) do sałat - FISKARS
Kod
1014434
Producent
FISKARS

Szczypce do sałat stanowią ciekawe i praktyczne rozwiązanie gdy musimy serwować lub mieszać sałatki. Szczypce po rozłożeniu mogą służyć również jako łyżki.

30,20 zł

Łyżka do makaronu - FISKARS
Kod
1019532
Producent
FISKARS

Łyżka przeznaczona do serwowania różnych makaronów kuchni włoskiej. Specjalna dziurka wewnątrz łyżki ułatwia odmierzanie jednej porcji makaronu do gotowania. Falisty kształt krawędzi umożliwia wyjmowanie ugotowanego makaronu oraz porcjowanie potrawy.

25,40 zł

Łyżka do makaronu Essential - FISKARS
Kod
1023805
Producent
FISKARS

Łyżka przeznaczona do zbierania makaronu z jednoczesnym odcedzaniem wody, idealnie nadaje się przy przyrządzaniu potraw kuchni włoskiej.

17,60 zł

Łyżka z silikonową krawędzią Functional - FISKARS
Kod
1023611
Producent
FISKARS

Łyżka służąca do mieszania potraw czy serwowania dań. Silikonowa krawędzi ułatwia zbieranie sosu ze ścianek naczynia oraz zapobiega rysowaniu powłok nieprzywierających.

23,60 zł

Łyżka AGD - FISKARS
Kod
1027299
Producent
FISKARS

Łyżka AG marki FISKARS jest to nie zastąpiona łyżka w kuchni z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z sylikonowymi krawędziami, która chroni garki i patelnie przed zarysowaniami. Jest wyposażona w miarkę co umożliwia idealne odmierzenie łyżeczki, łyżki oraz 50ml.

26,30 zł

Łyżka cedzakowa AGD - FISKARS
Kod
1027302
Producent
FISKARS

Łyżka cedzakowa AGD marki FISKARS to wysokiej jakości plastikowa perforowana łyżka posiada elastyczne silikonowe krawędzie, które łatwo wycierają każdą potrawę . Otwory są odpowiednie do odlewania i kapania jedzenia. Na końcu uchwytu znajduje się praktyczny otwór do zawieszania. Odpowiedni dla użytkowników praworęcznych i leworęcznych.

33,40 zł

Łyżka do makaronu - FISKARS
Kod
1027301
Producent
FISKARS

AGD łyżka do makaronu marki FISKARS przeznaczona do serwowania różnych makaronów kuchni włoskiej. Specjalna dziurka wewnątrz łyżki ułatwia odmierzanie jednej porcji makaronu do gotowania. Falisty kształt krawędzi umożliwia wyjmowanie ugotowanego makaronu oraz porcjowanie potrawy.Idealna do gotowania (mieszania produktów).

26,30 zł