Nóż uniwersalny K40 - FISKARS
Kod
1001622
Producent
FISKARS

Nóż uniwersalny K40 firmy Fiskars jest idealny do krojenia produktów spożywczych w czasie podróż, jak i w domu. Ostrze noża zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ergonomiczna rękojeść ułatwia bezpieczne użytkowanie. Nóż jest w zestawie pochewką.

33,40 zł
32,00 zł

Nóż do pizzy z nylonowy ostrzem - FISKARS
Kod
1019533
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars ułatwia porcjowanie pizzy, co czyni go niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Nóż posiada nylonowe ostrze, odpowiednie do stosowania na nieprzywieralnych powłokach. Ergonomiczna rączka ze specjalnym profilowaniem zabezpiecza palce przed skaleczeniem. Nóż do pizzy został wykonany ze stali nierdzewnej oraz doskonałej jakości tworzyw sztucznych.

30,10 zł

Nylonowy nóż do pizzy Essential - FISKARS
Kod
1023796
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars dzięki wykonaniu z nylonu może być stosowany do cięcia pizzy na każdego rodzaju powierzchniach, szczególnie tych z delikatną, nieprzywierającą powłoką, a specjalny profil rączki zapobiega skaleczeniu ręki.

21,30 zł

Nóż do grzybów 21 cm Essential - FISKARS
Kod
1023788
Producent
FISKARS

Nóż do grzybków firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania, bądź cięcia grzybów, dodatkowo posiada szczoteczkę która znajdzie wiele zastosowań.

18,30 zł

Zestaw do mięs Functional - FISKARS
Kod
1016455
Producent
FISKARS

Zestaw do mięs firmy Fiskars idealny do krojenia różnych rodzajów mięsa. Zestaw możemy również wykorzystać podczas grillowania. Elementy zestawu zostały wyposażone w ergonomiczną rękojeść powlekaną tworzywem SoftTouch, dzięki czemu użytkowanie noża i widelca jest bezpieczne. Zestaw zawiera: nóż kuchenny uniwersalny, widelec do mięsa.

79,60 zł

Zestaw 3 noży ząbkowanych White - FISKARS
Kod
1015988
Producent
FISKARS

Zestaw trzech noży ząbkowanych firmy Fiskars przeznaczone do krojenia warzyw oraz owoców o cienkiej i śliskiej skórce. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ergonomiczna rękojeść formowana metodą wtryskową, która posiada antypoślizgową powierzchnię SoftTouch. Noże są przydatne na co dzień w przygotowywaniu jak i spożywaniu posiłków.

45,10 zł

Nóż do skrobania 7 cm Essential - FISKARS
Kod
1023780
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania Essential firmy Fiskars jest idealny do skrobania i obierania warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, rękojeść z tworzywa sztucznego.

20,80 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Essential - FISKARS
Kod
1023811
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Essential firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży. Może być użytkowana przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

41,00 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Functional - FISKARS
Kod
1019217
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Functional firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży, przede wszystkim noży marki Fiskars. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

55,90 zł