Nylonowy nóż do pizzy Essential - FISKARS
Kod
1023796
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars dzięki wykonaniu z nylonu może być stosowany do cięcia pizzy na każdego rodzaju powierzchniach, szczególnie tych z delikatną, nieprzywierającą powłoką, a specjalny profil rączki zapobiega skaleczeniu ręki.

21,30 zł

Nóż do grzybów 21 cm Essential - FISKARS
Kod
1023788
Producent
FISKARS

Nóż do grzybków firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania, bądź cięcia grzybów, dodatkowo posiada szczoteczkę która znajdzie wiele zastosowań.

18,30 zł

Zestaw do mięs Functional - FISKARS
Kod
1016455
Producent
FISKARS

Zestaw do mięs firmy Fiskars idealny do krojenia różnych rodzajów mięsa. Zestaw możemy również wykorzystać podczas grillowania. Elementy zestawu zostały wyposażone w ergonomiczną rękojeść powlekaną tworzywem SoftTouch, dzięki czemu użytkowanie noża i widelca jest bezpieczne. Zestaw zawiera: nóż kuchenny uniwersalny, widelec do mięsa.

79,60 zł

Zestaw 3 noży ząbkowanych White - FISKARS
Kod
1015988
Producent
FISKARS

Zestaw trzech noży ząbkowanych firmy Fiskars przeznaczone do krojenia warzyw oraz owoców o cienkiej i śliskiej skórce. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ergonomiczna rękojeść formowana metodą wtryskową, która posiada antypoślizgową powierzchnię SoftTouch. Noże są przydatne na co dzień w przygotowywaniu jak i spożywaniu posiłków.

44,20 zł

Nóż do skrobania 7 cm Essential - FISKARS
Kod
1023780
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania Essential firmy Fiskars jest idealny do skrobania i obierania warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, rękojeść z tworzywa sztucznego.

21,10 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Essential - FISKARS
Kod
1023811
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Essential firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży. Może być użytkowana przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

52,10 zł

Nóż szefa kuchni 17 cm Functional - FISKARS
Kod
1016008
Producent
FISKARS

Nóż szefa kuchni Functional firmy Fiskars jest doskonale wyważony oraz przeznaczony do cięcia, siekania i porcjowania. Szerokie ostrze wykonane ze stali nierdzewnej ułatwia siekanie warzyw. Posiada ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego, pokrytą powłoką SoftGrip, dzięki której nóż dobrze trzyma się nawet w wilgotnych dłoniach.

86,90 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Functional - FISKARS
Kod
1019217
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Functional firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży, przede wszystkim noży marki Fiskars. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

54,90 zł

Nóż szefa kuchni typ azjatycki 17cm Functional - FISKARS
Kod
1015999
Producent
FISKARS

Nóż szefa kuchni typu azjatyckiego firmy Fiskars jest idealny do przygotowania dań azjatyckich. Szerokie ostrze wykonane ze stali nierdzewnej umożliwia perfekcyjne siekanie i porcjowanie warzyw czy mięs. Nóż został doskonale wyważony co bardzo ułatwia cięcie produktów. Rękojeść została wykonana z tworzywa sztucznego PP.

86,90 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!