Ostrzałka do noży Roll-Sharp Functional - FISKARS
Kod
1019217
Producent
FISKARS

Ostrzałka Roll-Sharp Functional firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży, przede wszystkim noży marki Fiskars. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

60,10 zł

Nóż uniwersalny K40 - FISKARS
Kod
1001622
Producent
FISKARS

Nóż uniwersalny K40 firmy Fiskars jest idealny do krojenia produktów spożywczych w czasie podróż, jak i w domu. Ostrze noża zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ergonomiczna rękojeść ułatwia bezpieczne użytkowanie. Nóż jest w zestawie pochewką.

46,60 zł

Uniwersalny nóż kuchenny - FISKARS
Kod
1014204
Producent
FISKARS

Nóż kuchenny firmy Fiskars jest ergonomiczny, uniwersalny oraz bezpieczny podczas użytkowania. Rękojeść Softgrip z osłoną na palce gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni. Dzięki ostrzałce stalowej lub Roll-Sharp nóż zachowa optymalną ostrość.

61,50 zł

Nóż do pomidorów EDGE - FISKARS
Kod
1003092
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów EDGE firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

52,10 zł

Nóż typ Deba EDGE - FISKARS
Kod
1003096
Producent
FISKARS

Nóż typ Deba EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

65,10 zł

Nóż Santoku EDGE - FISKARS
Kod
1003097
Producent
FISKARS

Nóż Santoku EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Szerokie ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie mięs oraz warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

97,60 zł

Nóż do skrobania EDGE - FISKARS
Kod
1003091
Producent
FISKARS

Mały, lekki, poręczny nóż do skrobania firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania i oczyszczania warzyw lub owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego.

52,10 zł

Nóż do sera (biały) Functional Form - FISKARS
Kod
1015987
Producent
FISKARS

Nóż do sera (biały) Functional Form firmy Fiskars idealny do krojenia i porcjowania zarówno twardych jak i miękkich serów. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką Softouch, która zapewnia pewny chwyt podczas użytkowania. Ostrze posiada specjalne końcówki służące do serwowania serów.

24,40 zł

Skrawak do sera miękkiego - FISKARS
Kod
1016128
Producent
FISKARS

Skrawak do serów firmy Fiskars jest przeznaczony w szczególności do krojenia miękkich serów. Ostrze i górna część skrawaka została wykonana ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego. Ergonomiczną rękojeść wyposażono w otwór do zawieszenia, co ułatwia przechowywanie produktu.

32,50 zł