Marki
Dostępność

Nóż uniwersalny K40 - FISKARS
Kod
1001622
Producent
FISKARS

Nóż uniwersalny K40 firmy Fiskars jest idealny do krojenia produktów spożywczych w czasie podróż, jak i w domu. Ostrze noża zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ergonomiczna rękojeść ułatwia bezpieczne użytkowanie. Nóż jest w zestawie pochewką.

33,40 zł
32,00 zł

Nóż do pizzy z nylonowy ostrzem - FISKARS
Kod
1019533
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars ułatwia porcjowanie pizzy, co czyni go niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Nóż posiada nylonowe ostrze, odpowiednie do stosowania na nieprzywieralnych powłokach. Ergonomiczna rączka ze specjalnym profilowaniem zabezpiecza palce przed skaleczeniem. Nóż do pizzy został wykonany ze stali nierdzewnej oraz doskonałej jakości tworzyw sztucznych.

30,10 zł

Nylonowy nóż do pizzy Essential - FISKARS
Kod
1023796
Producent
FISKARS

Nóż do pizzy firmy Fiskars dzięki wykonaniu z nylonu może być stosowany do cięcia pizzy na każdego rodzaju powierzchniach, szczególnie tych z delikatną, nieprzywierającą powłoką, a specjalny profil rączki zapobiega skaleczeniu ręki.

21,30 zł

Nóż do grzybów 21 cm Essential - FISKARS
Kod
1023788
Producent
FISKARS

Nóż do grzybków firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania, bądź cięcia grzybów, dodatkowo posiada szczoteczkę która znajdzie wiele zastosowań.

18,30 zł