Marki

Dostępność


Nóż do sera (biały) Functional Form - FISKARS
Kod
1015987
Producent
FISKARS

Nóż do sera (biały) Functional Form firmy Fiskars idealny do krojenia i porcjowania zarówno twardych jak i miękkich serów. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką Softouch, która zapewnia pewny chwyt podczas użytkowania. Ostrze posiada specjalne końcówki służące do serwowania serów.

23,40 zł

Skrawak do sera miękkiego - FISKARS
Kod
1016128
Producent
FISKARS

Skrawak do serów firmy Fiskars jest przeznaczony w szczególności do krojenia miękkich serów. Ostrze i górna część skrawaka została wykonana ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego. Ergonomiczną rękojeść wyposażono w otwór do zawieszenia, co ułatwia przechowywanie produktu.

29,50 zł

Skrawak do sera twardego - FISKARS
Kod
1016129
Producent
FISKARS

Skrawak do serów firmy Fiskars jest przeznaczony w szczególności do krojenia twardych serów. Ostrze i górna część skrawaka została wykonana ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego. Ergonomiczną rękojeść wyposażono w otwór do zawieszenia, co ułatwia przechowywanie produktu.

29,50 zł

Nóż szefa kuchni (mały) Functional Form- FISKARS
Kod
1016013
Producent
FISKARS

Nóż szefa kuchni (mały) Functional Form firmy Fiskars idealny do siekania, krojenia i porcjowania warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego PP.

57,80 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!