Marki
Dostępność

Nóż do skrobania 7 cm Essential - FISKARS
Kod
1023780
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania Essential firmy Fiskars jest idealny do skrobania i obierania warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, rękojeść z tworzywa sztucznego.

20,80 zł

Nóż do pomidorów 11 cm Functional Form - FISKARS
Kod
1016014
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów Functional Form firmy Fiskars, dzięki ząbkowanemu ostrzu może być użyty również do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego PP.

46,90 zł

Nóż do pomidorów EDGE - FISKARS
Kod
1003092
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów EDGE firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

42,30 zł

Nóż do pomidorów 12 cm - FISKARS
Kod
1014208
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

23,90 zł

Nóż typ Deba EDGE - FISKARS
Kod
1003096
Producent
FISKARS

Nóż typ Deba EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

53,00 zł

Nóż Santoku EDGE - FISKARS
Kod
1003097
Producent
FISKARS

Nóż Santoku EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Szerokie ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie mięs oraz warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

79,60 zł

Nóż do obierania Functional - FISKARS
Kod
1016010
Producent
FISKARS

Nóż do obierania Functional firmy Fiskars ułatwia cięcie, siekanie i porcjowanie warzyw czy owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego PP pokrytego powłoką SoftGrip, które zapewnia bezpieczne użytkowanie noża nawet gdy dłonie są wilgotne.

46,90 zł

Nóż do obierania 11 cm - FISKARS
Kod
1014205
Producent
FISKARS

Nóż do obierania firmy Fiskars jest idealny do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Doskonale nadaje się również do siekania drobnych warzyw i ziół.

23,90 zł

Nóż do skrobania - FISKARS
Kod
1014227
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania firmy Fiskars jest idealny do skrobania i krojenia drobnych warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, która zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

23,90 zł