Marki
Dostępność

Nóż do skrobania 7 cm Essential - FISKARS
Kod
1023780
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania Essential firmy Fiskars jest idealny do skrobania i obierania warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, rękojeść z tworzywa sztucznego.

20,80 zł

Nóż do obierania Functional - FISKARS
Kod
1016010
Producent
FISKARS

Nóż do obierania Functional firmy Fiskars ułatwia cięcie, siekanie i porcjowanie warzyw czy owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego PP pokrytego powłoką SoftGrip, które zapewnia bezpieczne użytkowanie noża nawet gdy dłonie są wilgotne.

46,90 zł

Nóż do obierania 11 cm - FISKARS
Kod
1014205
Producent
FISKARS

Nóż do obierania firmy Fiskars jest idealny do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Doskonale nadaje się również do siekania drobnych warzyw i ziół.

23,90 zł

Nóż do skrobania - FISKARS
Kod
1014227
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania firmy Fiskars jest idealny do skrobania i krojenia drobnych warzyw. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, która zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

23,90 zł

Nóż do skrobania EDGE - FISKARS
Kod
1003091
Producent
FISKARS

Mały, lekki, poręczny nóż do skrobania firmy Fiskars idealnie nadaje się do obierania i oczyszczania warzyw lub owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego.

42,30 zł

Nóż do skrobania zagięty - FISKARS
Kod
1014206
Producent
FISKARS

Lekki, poręczny nóż do skrobania z zagiętym ostrzem firmy Fiskars idealny do skrobania i obierania drobnych warzyw czy owoców. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, która zapewnia mocny chwyt podczas użytkowania nawet przy wilgotnych dłoniach.

23,90 zł

Nóż do pomidorów 11 cm Functional Form - FISKARS
Kod
1016014
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów Functional Form firmy Fiskars, dzięki ząbkowanemu ostrzu może być użyty również do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego PP.

46,90 zł