Marki
Dostępność

Nóż do pomidorów EDGE - FISKARS
Kod
1003092
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów EDGE firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

42,30 zł

Nóż do pomidorów 12 cm - FISKARS
Kod
1014208
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

23,90 zł

Nóż typ Deba EDGE - FISKARS
Kod
1003096
Producent
FISKARS

Nóż typ Deba EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

53,00 zł

Nóż Santoku EDGE - FISKARS
Kod
1003097
Producent
FISKARS

Nóż Santoku EDGE firmy Fiskars jest idealny do przygotowania potrwa azjatyckich. Szerokie ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, ułatwia siekanie, krojenie i porcjowanie mięs oraz warzyw. Ostrze pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z bardzo trwałego i odpornego tworzywa ABS.

79,60 zł