Marki
Dostępność

Skrobaczka z ruchomą głowicą - FISKARS
Kod
1014419
Producent
FISKARS

Ergonomiczna, dobrze leżąca w dłoni skrobaczka firmy Fiskars idealna do obierania warzyw. Ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Posiada ruchomą głowicę, ułatwiającą obieranie warzyw. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, która zapewnia pewny chwyt i bezpieczne użytkowanie skrobaczki. Wyposażona w otwór do zawieszenia.

24,30 zł

Obierak do warzyw - FISKARS
Kod
1016122
Producent
FISKARS

Obieraczka firmy Fiskars jest idealna do obierania warzyw przede wszystkim tych długich (marchew, ogórek, seler). Ostrze wykonano ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką Softouch, która zapewnia pewnych chwyt i bezpieczne użytkowanie obieraczki. Wyposażona w otwór do powieszenia.

24,30 zł

Skrobaczka z ruchomym ostrzem - FISKARS
Kod
1019534
Producent
FISKARS

Lekka, dobrze leżąca w dłoni skrobaczka firmy Fiskars idealna do obierania warzyw i owoców. Ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Posiada ruchomą głowicę ułatwiającą obieranie warzyw i owoców. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką Softouch, która zapewnia pewny chwyt i bezpieczne użytkowanie skrobaczki.

25,10 zł

Obierak - FISKARS
Kod
1023824
Producent
FISKARS

Lekka, dobrze leżąca w dłoni obieraczka firmy Fiskars idealna do obierania warzyw i owoców. Rączka obieraczki jest wykonana czarnego tworzywa sztucznego (polipropylenu). Jedna z końcówek trzymających ostrze jest trochę dłuższa, by umożliwić użytkownikowi wygodne wydłubywanie oczek z warzyw i owoców. Ostrze obieraczki jest ruchome, dzięki czemu łatwiej dostosowuje się do obieranych powierzchni. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Obieraczka jest wyposażona w otwór na jej powieszenie.

17,10 zł