Marki

Dostępność


Nożyce do drobiu - FISKARS
Kod
1002914
Producent
FISKARS

Masywne nożyce do drobiu firmy Fiskars posiadają ostrze, idealne do zdejmowania skóry, cięcia oraz ćwiartowania drobiu i dziczyzny. Specjalne wyżłobienie umożliwia cięcie kości. Wygięte, wyprofilowane ostrza ułatwiają pracę, a uchwyt z osłoną na palce dostosowany jest zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Nożyce wyposażone są w blokadę obsługiwaną kciukiem.

68,14 zł

Nożyce do drobiu - FISKARS
Kod
1003033
Producent
FISKARS

Masywne nożyce do cięcia i czyszczenia drobiu firmy Fiskars idealne do każdej kuchni. Wygięte, profilowane ostrze ułatwia cięcie mięsa i kości (specjalne wgłębienie). Górna rękojeść została wykonana z miękkiej okładziny. Produkt wygodny dla osób lewo- i praworęcznych. Nożyce wyposażone w blokadę otwierania i zamykania kciukiem.

85,20 zł

Nożyce do ryb - FISKARS
Kod
1003032
Producent
FISKARS

Nożyce do ryb firmy Fiskars charakteryzują się swoją masywnością oraz zagięciem skierowanym do góry. Posiadają ząbkowane ostrza, które ułatwiają patroszenie ryb. Górna rękojeść została wykonana z miękkiej okładziny. Produkt wygodny dla osób lewo- i praworęcznych. Nożyce wyposażone są również w blokadę do otwierania i zamykania kciukiem.

85,20 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!