Marki

Dostępność


Patelnia uniwersalna HARDFACE 24 cm - FISKARS
Kod
1020870
Producent
FISKARS

Patelnia firmy Fiskars posiada wyjątkowo trwałą powłokę Hardtec Superior, która zapobiega przywieraniu potraw. Grube dno i aluminiowy korpus doskonale rozprowadzają ciepło. Patelnia może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek. Technologia Energy Base sprawia, że naczynie szybciej nagrzewa się na płytach ceramicznych w porównaniu do zwykłych patelni.

172,60 zł

Patelnia Functional Form 24 cm FISKARS
Kod
1026572
Producent
FISKARS

Patelnia Functional Form 24 cm marki FISKARS jest idealna do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Jest wykonana z powłoką Hadrtec bez PFOA co zapobiega przywieraniu. Odpowiednie wyprofilowanie rączki zapewnia pewny chwyt a wykonanie z bakelitu powoduje że się nie nagrzewa.

91,80 zł

Patelnia Functional Form 26 cm FISKARS
Kod
1026573
Producent
FISKARS

Patelnia Functional Form 26 cm marki FISKARS to patelnia o dwuwarstwowym dnie, wykonana z powłoki Hardtec™ bez PFOA dzięki czemu nie przywiera do powierzchni. Bardzo wygodna i funkcjonalna z możliwością mycia w zmywarce oraz użytkowania na każdym rodzaju kuchenki jak również w piekarniku do 150 stopni.

114,40 zł

Wok 28cm Functional Form - FISKARS
Kod
1027705
Producent
FISKARS

FIS AGD wok 28cm Functional Form - FISKARS posiada wyjątkowo trwałą powłokę Hardtec Superior, która zapobiega przywieraniu potraw. Grube dno i aluminiowy korpus doskonale rozprowadzają ciepło. Patelnia może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek. Technologia Energy Base sprawia, że naczynie nagrzewa się szybciej na płytach ceramicznych w porównaniu do zwykłych patelni.

227,50 zł

Patelnia Hard Face 26 cm ze stali nierdzewnej-Fiskars AGD
Kod
1025237
Producent
FISKARS

Patelnia dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej sprosta wszystkim codziennym wyzwaniom pojawiającym się w kuchnii. Zawiera bardzo wytrzymałą powłokę Hardtec Superior. Przeznaczona jest do użytku na wszystkich rodzajach płyt kuchennych.

183,10 zł

Patelnia Hard Face 28 cm ze stali nierdzewnej-Fiskars AGD
Kod
1025250
Producent
FISKARS

Patelnia dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej sprosta wszystkim codziennym wyzwaniom pojawiającym się w kuchnii. Zawiera bardzo wytrzymałą powłokę Hardtec Superior. Rączka została wykonana z bakelitu, dzięki czemu nie nagrzewa się oraz gwarantuje pewny chwyt.

199,90 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!