Marki

Dostępność


Maska spawalnicza TSMP BHP
Kod
TSMP
Producent
EGA

Maska spawalnicza przeznaczona jest do ochrony oczu twarzy i szyi spawacza przed towarzyszącymi procesowi spawania, intensywnym światłem widzialnym oraz szkodliwym nadfioletowym i podczerwonym promieniowaniem łuku elektrycznego oraz odpryskami roztopionego metalu i żużla.

13,10 zł

Okulary spawalnicze GSM z regulacją BHP GSM
Kod
GSM
Producent
EGA

Okulary spawalnicze GSM z regulacją BHP to wysoka jakość oraz odporność na różnego rodzaju uderzenia, przenikanie gorących ciał stałych, czy też przywieranie stopionych metali. Nowość na rynku!

21,80 zł

Osłona twarzy przeciwodpryskowa BHP - PROTECT2U
Kod
OT-1N
Producent
PROTECT2U

Osłona twarzy przeciwodpryskowa BHP marki PROTECT2U jest to wysokiej jakości ochrona twarzy. Odporna na uderzenia, rozbrygania cieczy, najwyższa klasa optyczna. Pełna regulacja.

19,70 zł

Zatyczki do uszu BANDBLUE BHP BANDBLUE
Kod
BANDBLUE
Producent
EGA

Zatyczki do uszu BANDBLUE BHP BANDBLUE to kabłąk wykonany z polipropylenu, zatyczki z silikonu, a połączenie zatyczek z kabłąkiem z tworzywa ABS. Bardzo dobre właściwości wygłuszające. Wielorazowego użytku.

7,20 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy PCV
Kod
PPDL
Producent
PROTECT2U

Płaszcz przeciwdeszczowy to wykonany 70% pcv i 30% poliestru. Płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem, zapinany na suwak z dodatkowymi zapięciami na napy. System wentylacji na plecach.

24,90 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy nylon
Kod
PPNPXL
Producent
PROTECT2U

Płaszcz przeciwdeszczowy nylon z kapturem chowanym w kołnierzu. Szwy dodatkowo zabezpieczone taśmami, dzięki czemu dostanie się wody jest wręcz niemożliwe. Zapakowany w saszetkę.

34,20 zł

Zatyczki do uszu opakowanie 200par OSZ FEP-03 BHP ZAT
Kod
ZAT
Producent
EGA

Zatyczki do uszu opowakowanie 200par OSZ FEP-03 BHP ZAT to wykonane z pianki poliuretanowej zatyczki do uszu. Zatyczki są koloru pomarańczowego. Zbiorczy kartonik 200par.

111,30 zł

Rękawice ocieplane winter dragon super XL
Kod
WINTER SUPER XL
Producent
PROTECT2U

Rękawice ocieplane winter dragon super XL są to ocieplane, termoodporne rękawice powlekane gumą. Nadają się do prac w niskich temperaturach. Do ogólnego zastosowania w budownictwie, transporcie oraz w chłodniach.

4,20 zł

Przyłbica samościemniająca BHP PSS01
Kod
PSS01
Producent
EGA

Przyłbica samościemniająca posiada płynną regulacją stopnia przyciemnienia. Służy do ochrony oczu i twarzy przed odpryskami, iskrami i promieniowaniem UV / IR.

172,60 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!