Marki
Dostępność

Nakolanniki żelowe LUX -FASTER TOOLS
Kod
1820
Producent
FASTERTOOLS

Nakolanniki żelowe marki FASTER TOOLS wyposażone w wkładki żelowe, które zwiększają komfort pracy i stanowią połączenie wygody z praktycznością. Posiadają również osłonę z tworzywa sztucznego i paski mocujące zapinane na rzepy. Idealne dla dekarzy, ogrodników, brukarzy i kafelkarzy.

77,80 zł

Nakolanniki glazurnicze - FASTER TOOLS
Kod
1709
Producent
FASTERTOOLS

Nakolanniki glazurnicze marki FASTER TOOLS wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Przeznaczone do prac, gdzie należy często klękać bądź klęczeć przez dłuższy czas. Charakteryzują się optymalnym dopasowaniem do kolan, które gwarantuje wysoki komfort podczas wykonywanych prac. Doskonałe dla glazurników oraz przydatne podczas prac budowlanych.

53,20 zł

Nakolanniki PROFI - FASTER TOOLS
Kod
2159
Producent
FASTERTOOLS

Nakolanniki PROFI marki FASTER TOOLS wyposażone we wkładki żelowe, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie kolan i zwiększenie komfortu podczas wykonywanych prac. Posiadają osłonę z tworzywa sztucznego oraz pasek mocujący na rzepę. Idealne do prac glazurniczych, w ogrodzie czy przy układaniu bruku.

60,60 zł

Nakolanniki gumowe - DRAUMET
Kod
3794
Producent
DRAUMET

Nakolanniki gumowe marki DRAUMET to doskonałe rozwiązanie mające na celu ochronę kolan podczas prac dekarskich, brukarskich, czy ogrodowych. Przeznaczone do prac w trudnych warunkach. Charakteryzują się również wykonaniem z bardzo wytrzymałych materiałów.

40,50 zł