Marki

Dostępność


Zestaw do pieczenia - FISKARS
Kod
1023616
Producent
FISKARS

Zestaw do pieczenia Fiskars, w którym można znaleźć szpatułkę i pędzelek sprawi, że wasze wypieki będą zawsze idealne. Wysokiej jakości, bardzo praktyczna szpatułka silikonowa jest specjalnie zaprojektowana pod kątem unikania zadrapań. Idealna do łatwych wypieków, asymetryczny kształt pozwala dotrzeć do wszystkich fałd naczyń. Pędzelek dzięki włóknom silikonowym jest idealny do domowych wypieków, specjalnie zaprojektowany pod kątem unikania zadrapań. Włókna włosia mają specjalny kształt, który zapewnia lepszą płynność.

45,40 zł
40,00 zł

Nożyczki białe 24 cm Functional - FISKARS
Kod
1020414
Producent
FISKARS

Nożyczki białe firmy Fiskars charakteryzują się ergonomią i funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dużą przestrzeń dla palców zapewnia chwyt, dzięki czemu siła nacisku rozprowadzana jest równomiernie, zapewniając efektywną i niemęczącą pracę.

70,90 zł
67,00 zł

Nożyczki uniwersalne 21 cm Essential - FISKARS
Kod
1023817
Producent
FISKARS

Lekkie, poręczne, uniwersalne nożyczki firmy Fiskars mają wszechstronne zastosowanie. Nożyczki przeznaczone są do cięcia różnych materiałów. Sprawdzają się zarówno w kuchni jak i biurze.

31,80 zł
29,00 zł

Zestaw 7 noży w drewnianym bloku FF - FISKARS
Kod
1018781
Producent
FISKARS

Zestaw 7 noży firmy Fiskars wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rękojeść noży została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z powłoką SoftGrip, która gwarantuje pewny, wygony chwyt, dzięki czemu noże dobrze układają się w dłoni. Ergonomiczna rękojeść umożliwia używanie noży przez osoby prawo-leworęczne. Zestaw zawiera blok z drewna brzozowego, który posiada silikonową podstawkę, zapobiegającą rysowaniu powierzchni blatu kuchennego. Na bocznej ściance bloku znajduje się mocny, pomarańczowy uchwyt magnetyczny służący do przechowywania nożyczek lub dodatkowego noża.

325,89 zł
290,00 zł

Zestaw 5 noży w czarnym bloku - FISKARS
Kod
1014190
Producent
FISKARS

Zestaw pięciu noży w czarnym bloku firmy Fiskars idealny do codziennych prac kuchennych. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Noże wyposażone w rękojeść z powłoką SoftGrip, która gwarantuje pewny chwyt wraz zachowanie bezpieczeństwa. Zestaw zawiera: nóż do chleba, nóż szefa kuchni, nóż szefa kuchni typu azjatyckiego, nóż do pomidorów, nóż do obierania oraz drewniany blok. Blok wyposażony jest w magnes służący do przechowywania noży lub nożyczek oraz silikonową podstawkę, która zapewnia stabilną pozycję całego zestawu.

266,70 zł
220,00 zł

Zestaw 5 noży w białym bloku - FISKARS
Kod
1014209
Producent
FISKARS

Zestaw pięciu noży w białym drewnianym bloku firmy Fiskars idealny do codziennych prac kuchennych. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Noże wyposażone w rękojeść z powłoką SoftGrip, która gwarantuje pewny chwyt wraz zachowanie bezpieczeństwa. Zestaw zawiera: nóż do chleba, nóż szefa kuchni, nóż szefa kuchni typu azjatyckiego, nóż do pomidorów, nóż do obierania oraz drewniany blok. Blok drewniany wyposażony jest w magnes służący do przechowywania noży lub nożyczek oraz silikonową podstawkę, która zapewnia stabilną pozycję całego zestawu.

266,70 zł
220,00 zł

Skrobaczka z ruchomą głowicą - FISKARS
Kod
1014419
Producent
FISKARS

Ergonomiczna, dobrze leżąca w dłoni skrobaczka firmy Fiskars idealna do obierania warzyw. Ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Posiada ruchomą głowicę, ułatwiającą obieranie warzyw. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego pokrytego powłoką SoftGrip, która zapewnia pewny chwyt i bezpieczne użytkowanie skrobaczki. Wyposażona w otwór do zawieszenia.

23,40 zł
20,00 zł

Nóż do pomidorów 12 cm - FISKARS
Kod
1014208
Producent
FISKARS

Nóż do pomidorów firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, a rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

24,70 zł
23,40 zł

Nóż uniwersalny CarbonMax z chowanym ostrzem - FISKARS
Kod
1027223
Producent
FISKARS

Nóż uniwersalny z chowanym ostrzem to idealny do profesjonalnych jak i domowych prac. Posiada składaną osłonę na ostrze co zapewnia bezpieczeństwo. Zawiera jedno ostrze CarbonMax o wiele twardsze niż standardowe co zapewnia dużo większą wytrzymałość. Posiada mechanizm blokowania ostrza, który zapobiega przypadkowemu wycofaniu ostrza

59,00 zł
53,20 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!