Marki

Dostępność


Zestaw 7 noży w drewnianym bloku FF - FISKARS
Kod
1018781
Producent
FISKARS

Zestaw 7 noży firmy Fiskars wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rękojeść noży została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z powłoką SoftGrip, która gwarantuje pewny, wygony chwyt, dzięki czemu noże dobrze układają się w dłoni. Ergonomiczna rękojeść umożliwia używanie noży przez osoby prawo-leworęczne. Zestaw zawiera blok z drewna brzozowego, który posiada silikonową podstawkę, zapobiegającą rysowaniu powierzchni blatu kuchennego. Na bocznej ściance bloku znajduje się mocny, pomarańczowy uchwyt magnetyczny służący do przechowywania nożyczek lub dodatkowego noża.

325,90 zł

Nożyczki kuchenne - FISKARS
Kod
1000819
Producent
FISKARS

Nożyczki firmy Fiskars przeznaczone do przecinania opakowań produktów spożywczych oraz cięcia warzyw (szczypiorek, koper, natka pietruszki). Ząbkowane, faliste ostrze zapobiega wyślizgiwaniu się przecinanego materiału. Nożyczki wyposażone w regulacje docisku ostrza.

55,40 zł

Skrobaczka do warzyw - FISKARS
Kod
1014418
Producent
FISKARS

Skrobaczka firmy Fiskars idealna do obierania owoców i warzyw. Obieraczka ze stałym ostrzem, posiada wygodną rękojeść Softgrip.

23,40 zł

Zestaw sztućców matowych 24 szt. - FISKARS
Kod
1002961
Producent
FISKARS

Sztućce firmy Fiskars zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, posiadają matowy oraz nowoczesny wygląd. Zestaw zawiera 24 szt. sztućców.

312,50 zł

Zestaw sztućców błyszczących 24 szt. - FISKARS
Kod
1002949
Producent
FISKARS

Sztućce firmy Fiskars zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, posiadają wysoki połysk oraz nowoczesny wygląd. Zestaw zawiera 24 szt. sztućców.

312,50 zł

Zestaw noży Orange 3 szt. - FISKARS
Kod
1014272
Producent
FISKARS

Zestaw trzech noży firmy Fiskars idealne do codziennych prac kuchennych. Ostrza noży zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każdy z noży jest wyposażony w antypoślizgową rękojeść SoftGrip, która idealnie dopasowuje się do dłoni oraz gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni. Noże można myć w zmywarce.

44,20 zł

Zestaw noży kuchennych BLACK - FISKARS
Kod
1014280
Producent
FISKARS

Zestaw trzech noży firmy Fiskars z ząbkowanym ostrzem idealnie nadają się do krojenia steków. Każdy z noży został wyposażony w antypoślizgową rękojeść z powłoką SoftGrip, która idealnie dopasowuje się do dłoni. Zaostrzona końcówka umożliwia dokładne wykrawanie i precyzyjne wydrążanie, a ząbkowane ostrze pozwala na idealne krojenie mies.

44,20 zł

Nożyczki uniwersalne 21 cm - FISKARS
Kod
1000815
Producent
FISKARS

Nożyczki uniwersalne firmy Fiskars to szeroka gama wysokiej jakości produktów. Ich ostrza wykonane z sześciokrotnie fasetowanej stali nierdzewnej gwarantują wysoką jakość produktu. Montowane metodą wtryskową rączki zapewniają bezpieczeństwo i higienę pracy. Nożyczki wyróżniają się ergonomią oraz funkcjonalnością.

55,40 zł

Uniwersalny nóż kuchenny - FISKARS
Kod
1014204
Producent
FISKARS

Nóż kuchenny firmy Fiskars jest ergonomiczny, uniwersalny oraz bezpieczny podczas użytkowania. Rękojeść Softgrip z osłoną na palce gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni. Dzięki ostrzałce stalowej lub Roll-Sharp nóż zachowa optymalną ostrość.

56,10 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!