Marki
Dostępność

Urządzenie wielofunkcyjne akumulatorowe 18V - HURRY UP
Kod
5539
Producent
HURRY UP

Urządzenie wielofunkcyjne inaczej nazywany Multitoolem to sprzęt wykorzystywany podczas przeróżnych prac. Często pozwalający na wykonanie prac, których nie jesteśmy w stanie wykonać innym sprzętem.

152,10 zł

Brzeszczot bimetalowy 34mm - FASTER TOOLS
Kod
4627
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot bimetalowy marki FASTERTOOLS przeznaczony do urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany z hartowanej stali węglowej charakteryzuje się dużą żywotnością.

18,60 zł

Brzeszczot do drewna 20mm - FASTER TOOLS
Kod
4625
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski do metalu marki FASTERTOOLS pozwala na cięcie elementów metalowych przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany ze stali szybkotnącej, doskonały stosunek jakości do ceny.

10,00 zł

Brzeszczot do drewna 34mm - FASTERTOOLS
Kod
4626
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski wykonany z hartowanej stali węglowej marki FASTERTOOLS pozwala na precyzyjne cięcie elementów drewnianych w trudno dostępnych miejscach. Doskonały stosunek jakości do ceny.

13,40 zł

Piła bimetal 88mm - FASTER TOOLS
Kod
4629
Producent
FASTERTOOLS

Piła bimetalowa wykonana ze stali szybkotnącej marki FASTERTOOLS, przeznaczona do pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym, uniwersalnemu mocowaniu piła może być stosowana w większości marek urządzeń wielofunkcyjnych.

44,10 zł

Piła do drewna 88mm - FASTERTOOLS
Kod
4628
Producent
FASTERTOOLS

Tarcza półokrągła do cięcia drewna marki FASTERTOOLS wykonana jest z hartowanej stali węglowej. Pozwala na precyzyjne cięcie elementów drewnianych i plastikowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.`

14,90 zł

Przystawka Delta - FASTER TOOLS
Kod
4631
Producent
FASTERTOOLS

Przystawka Delta marki FASTER TOOLS przeznaczona jest do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego oraz do mocowania papierów ściernych.

10,00 zł

Skrobak 52mm - FASTER TOOLS
Kod
4624
Producent
FASTERTOOLS

Skrobak do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego marki FASTERTOOLS jest przeznaczony do zdzierania klejów, zapraw, powłok lakierniczych i innych podobnych zastosowań. Doskonały stosunek jakości do ceny.

8,20 zł

Brzeszczot do urządzenia wielofunkcyjnego karbid 63,5 mm - FASTER TOOLS
Kod
4630
Producent
FASTERTOOLS

Tarcza z węglikiem spiekanym marki FASTERTOOLS jest przeznaczona do wykonywania wzdłużnych cięć materiałów wykonanych z ceramiki. Zalecany do wycinania fug pomiędzy płytkami przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego.

21,00 zł