Marki
Dostępność

Urządzenie wielofunkcyjne akumulatorowe 18V - HURRY UP
Kod
5539
Producent
HURRY UP

Urządzenie wielofunkcyjne inaczej nazywany Multitoolem to sprzęt wykorzystywany podczas przeróżnych prac. Często pozwalający na wykonanie prac, których nie jesteśmy w stanie wykonać innym sprzętem.

156,70 zł

Brzeszczot do drewna 20mm - FASTER TOOLS
Kod
4625
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski do metalu marki FASTERTOOLS pozwala na cięcie elementów metalowych przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany ze stali szybkotnącej, doskonały stosunek jakości do ceny.

10,70 zł

Piła bimetal 88mm - FASTER TOOLS
Kod
4629
Producent
FASTERTOOLS

Piła bimetalowa wykonana ze stali szybkotnącej marki FASTERTOOLS, przeznaczona do pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym, uniwersalnemu mocowaniu piła może być stosowana w większości marek urządzeń wielofunkcyjnych.

47,20 zł

Piła do drewna 88mm - FASTERTOOLS
Kod
4628
Producent
FASTERTOOLS

Tarcza półokrągła do cięcia drewna marki FASTERTOOLS wykonana jest z hartowanej stali węglowej. Pozwala na precyzyjne cięcie elementów drewnianych i plastikowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.`

16,00 zł

Przystawka Delta - FASTER TOOLS
Kod
4631
Producent
FASTERTOOLS

Przystawka Delta marki FASTER TOOLS przeznaczona jest do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego oraz do mocowania papierów ściernych.

10,70 zł

Skrobak 52mm - FASTER TOOLS
Kod
4624
Producent
FASTERTOOLS

Skrobak do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego marki FASTERTOOLS jest przeznaczony do zdzierania klejów, zapraw, powłok lakierniczych i innych podobnych zastosowań. Doskonały stosunek jakości do ceny.

8,80 zł

Papier ścierny DELTA op. 5x40g STANLEY FATMAX STA31710-XJ
Kod
STA31710-XJ
Producent
STANLEY

Papier ścierny DELTA op. 5x40g marki STANLEY FATMAX STA31710-XJ służy do prac związanych ze szlifowaniem i wykańczaniem drewna, metalu, tworzyw sztucznych, gipsu oraz powierzchni pokrytych farbą lub lakierem.

8,20 zł

Akcesoria do narzędzia wielofunkcyjnego, zestaw 4 szt. Faster Tools
Kod
6245
Producent
FASTERTOOLS

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego marki Faster Tools to komplet 4 sztuk, wymiennych narzędzi ,w tym dwóch brzeszczotów, ostrza półksiężyca i nóża skrobak. Akcesoria posiadają uniwersalne mocowanie, dzięki któremu są one kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku.

51,40 zł

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego, zestaw 23 szt.
Kod
6244
Producent
FASTERTOOLS

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego marki Faster Tools, to komplet 23 szt. wymiennych sztuk narzędzi przeznaczonych do prac w remontach domowych oraz w profesjonalnych firmach przemysłowych i rzemieślniczych. Akcesoria posiadają uniwersalne mocowanie, dzięki czemu pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku.

53,30 zł