Marki
Dostępność

Wiertło SDS+ - HIGO
Kod
5499
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Posiada samocentrującą końcówkę, która ułatwia rozpoczęcie wiercenia. Znajdzie zastosowanie u profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

2,50 zł

Wiertło SDS+ 8 x 160 mm - HIGO
Kod
5502
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Charakteryzuje się samocentrującą końcówkę, która ułatwia rozpoczęcie wiercenia. Przeznaczone przede wszystkim do użytku domowego.

3,30 zł

Wiertło SDS+ 6x160mm - HIGO
Kod
5500
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 6x160mm marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2,90 zł

Zestaw wierteł SDS+ 8 szt. - STANLEY FATMAX STA88101-XJ
Kod
STA88101-XJ
Producent
STANLEY

Zestaw wierteł SDS+ 8 szt. marki STANLEY FATMAX STA88101-XJ, posiada końcówki wierteł z węglikiem spiekanym.

85,10 zł

Wiertło SDS+ 8x210mm - HIGO
Kod
5503
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 8x210mm marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

3,60 zł

Wiertło SDS+ 10x160mm - HIGO
Kod
5505
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 10x160mm marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

3,90 zł

Wiertło SDS+ 10x210mm - HIGO
Kod
5506
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 10x210mm HIGO 5506 idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,30 zł

Wiertło SDS+ 10x260mm - HIGO
Kod
5507
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 10x260mm marki HIGO idealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,90 zł

Wiertło SDS+ 10x310mm - HIGO
Kod
5508
Producent
HIGO

Wiertło SDS+ 10x310mm HIGO marki dealnie nadaje się do wiercenia w twardych materiałach takich jak cegła, kamień, beton czy granit. Doskonały stosunek jakości do ceny.

5,50 zł

Wiertła do betonu

 

 

Wiertła do betonu muszą poradzić sobie z materiałem szczególnie wymagającym i twardym, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach. Ważne są nie tylko kwestie efektywności wiertła, ale także bezpieczeństwo użytkownika. Oferujemy różne rodzaje produktów: wiertła SDS plus, wiertła SDS max, wiertła udarowe i widiowe cylindryczne. Tak rozbudowana gama ułatwia dobór rozwiązania pod kątem parametrów wiercenia, jak i szybkości oraz bezpieczeństwa pracy.

 

Wiertło do betonu to niezbędne narzędzie pracy w każdej firmie budowlanej, a także w domowym warsztacie. Dobiera się je w zależności od materiału, jaki będziemy obrabiać (np. kamień, beton, cegła). Należy też zwrócić uwagę na średnicę wiertła, kształt jego chwytu, a także materiał, z jakiego jest wykonane.

 

Dostępna w naszej ofercie szeroka gama wierteł pozwala dobrać rozwiązanie, które zaspokoi nawet najbardziej wygórowane wymagania. Aby ułatwić podjęcie decyzji, podzieliliśmy je na kilka grup – są to wiertła SDS plus, SDS max, wiertła udarowe oraz wiertła widiowe cylindryczne.

 

Wiertła SDS plus świetnie sprawdzą się podczas pracy z materiałami takimi jak marmur, ceramika, beton, beton zbrojony, cegła, asfalt, kamień, przez co znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w rzemiośle. Tego typu wiertła są kompatybilne z większością wiertarek dostępnych w sprzedaży, pozwalając wiercić precyzyjnie i szybko. Solidna budowa oraz starannie zaprojektowana konstrukcja tego typu wierteł do betonu chroni przed klinowaniem się ich w zbrojeniu czy przypadkowym ukruszeniem.

 

W przypadku cięższych narzędzi (młoty udarowe i obrotowe) doskonałym wyborem będą wiertła SDS max, które mają większe średnice. Można wiercić nimi w murze, betonie, cegle, granicie i kamieniu naturalnym, a kilkanaście wariantów rozmiaru pozwala łatwo dobrać wiertło do danego przeznaczenia. Szybką pracę i doskonałe odprowadzanie urobku szczególnie docenią użytkownicy profesjonalni.

 

Do wiercenia z udarem proponujemy odrębną grupę produktów, które powstały z myślą o współpracy z wiertarkami i młotami udarowymi z mocowaniem uchwytów wiertarskich. Są to wiertła do betonu, muru i kamienia naturalnego. Ponadto świetnie poradzą też sobie podczas bezudarowego wiercenia w ceramice i marmurze. Wśród udarowych wierteł do betonu znajdują się też produkty wykonane z mocnej stali chromowo-wanadowej. Są to walcowe wiertła przeznaczone jest do pracy w lekkim betonie, cegle, murze, kamieniu za pomocą wiertarek i wiertarko-wkrętarek udarowych. Ich wytrzymała, solidna konstrukcja oraz odporność na ścieranie gwarantują długą żywotność wiertła oraz precyzję wykonywania otworów, przez co szczególnie chętnie wybierają je odbiorcy profesjonalni.

 


Do wiercenia w glazurze, betonie, kamieniu naturalnym, murze i różnych materiałach budowlanych polecamy ponadto widiowe wiertła cylindryczne. W jeszcze bardziej wytrzymałych wersjach premium, powstałych z myślą o profesjonalnych użytkownikach, poradzą też one sobie z bezudarowym wierceniem w dachówkach ceramicznych, dachówkach cementowych, eternicie, łupkach, ceramice, płytkach, marmurze i granicie, a także (wariant Multicut) w cegle, kamieniu naturalnym, średnio-twardych płytkach i dachówce, drewnie, tworzywie oraz metalu.


Z myślą o odbiorcach, którzy na co dzień użytkują wiertła o różnych wymiarach, przygotowaliśmy również zestawy wierteł do betonu, co eliminuje konieczność osobnego kupowania kilku różnych produktów.