Akumulator 18V 2,0Ah Li-Ion - STANLEY FATMAX FMC687L-XJ
Kod
FMC687L-XJ
Producent
STANLEY

Nowoczesny Akumulator 18V 2,0Ah Li-Ion marki STANLEY FATMAX FMC687L-XJ w technologii Litowo - jonowej o pojemności 2,0Ah do wszystkich elektronarzędzi Stanley Fatmax o napięciu zasilania 18V.

208,60 zł

Akumulator 20V 2Ah - HURRY UP
Kod
5541
Producent
HURRY UP

Akumulator Li-Ion zasilający wszystkie elektronarzędzia Hurry Up.

99,70 zł

Akumulator 20V 4Ah - HURRY UP
Kod
5542
Producent
HURRY UP

Akumulator Li-Ion zasilający elektronarzędzia marki Hurry Up.

161,60 zł

Betoniarka elektryczna (do betonu, zapraw i in.) 120 l Faster Tools
Kod
6327
Producent

Betoniarka elektryczna (do betonu, zapraw i in.) 120 l Faster Tools doskonale sprawdzi się podczas budowy domu oraz do drobnych prac przydomowych takich jak: wylewki, mieszanie tynków oraz prace wykończeniowe.

913,90 zł

Bruzdownik do betonu SDS+ bruzdownik - FASTERTOOLS
Kod
4057
Producent
FASTERTOOLS

Bruzdownik marki FASTERTOOLS został wykonany z wysokiej jakości stopu metali, dzięki czemu posiada podwyższoną wytrzymałość oraz nie tępi się.

12,30 zł

Brzeszczot 300mm - SANDVIK 3906-300-32-100
Kod
3906-300-24-100
Producent

Brzeszczot 300mm marki SANDVIK 3906-300-32-100 charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

5,80 zł

Brzeszczot do drewna 20mm - FASTER TOOLS
Kod
4625
Producent
FASTERTOOLS

Brzeszczot płaski do metalu marki FASTERTOOLS pozwala na cięcie elementów metalowych przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany ze stali szybkotnącej, doskonały stosunek jakości do ceny.

10,70 zł

Brzeszczot do piły włosowej 15-106, 15-104 - STANLEY 15-061-0
Kod
15-061-0
Producent
STANLEY

Brzeszczot do piły włosowej 15-106, 15-104 STANLEY 15-061-0 jest przeznaczony do cięcia drewna.

16,00 zł

Brzeszczot do wyrzynarki T 111C - HAWERA 240517
Kod
240517
Producent
HAWERA

Brzeszczot do wyrzynarki T 111C z uchwytem jednozbierakowym renomowanej firmy HAWERA do drewna. Produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

16,90 zł

Elektronarzędzia

 

Remont domu, mieszkania, majsterkowanie, rękodzieło – zadania, podczas których wykorzystuje się różnego rodzaju elektronarzędzia można mnożyć. Nic dziwnego, że każda firma budowlana, remontowa, a także przysłowiowe „złote rączki” sukcesywnie wyposażają swoje warsztaty w potrzebny sprzęt, jak wiertarko-wkrętarki, szlifierkimłoty udarowe . Piłowanie, wiercenie, wkręcanie, szlifowanie, struganie – wszystkie te prace można wykonać z łatwością, posługując się sprawdzonymi i niezawodnymi narzędziami z naszej oferty.

 

Rozbudowana oferta naszego sklepu obejmuje elektronarzędzia, które doskonale odpowiedzą na potrzeby użytkowników profesjonalnych, jak stolarze, dekarze, firmy budowlano-remontowe, montażowe, instalacyjne czy warsztaty samochodowe. Zaopatrzyć się tu mogą również osoby prywatne – pasjonaci majsterkowania, którzy chcą naprawić coś w domu, samodzielne zrobić remont lub planują budowę altanki ogrodowej czy domku na drzewie dla dzieci. Niezależnie od branży docelowej, oferowane przez nas elektronarzędzia łączy jedno: jest to jakość, budowana latami doświadczeń producentów, z którymi współpracujemy. Są to renomowane firmy, cieszące się uznaniem i zaufaniem klientów, udzielające na swoje produkty wielu lat gwarancji. Wśród nich znajdują się marki takie jak Makita, StanleyDeWalt.

 

W naszej ofercie znajdują się elektronarzędzia sieciowe, wymagające podłączenia do gniazda elektrycznego oraz efektywne i kompaktowe narzędzia akumulatorowe, które sprawdzą się szczególnie w tych miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia do sieci lub w przestrzeniach o utrudnionym dostępie. Proponowany asortyment obejmuje m.in. wiertarki udarowe, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, młoty wyburzeniowe, szlifierki, piły łańcuchowe, opalarki, pilarki, wyrzynarki, przecinarki do glazurypłyt ceramicznych i drewna, zakrętarki udarowesprężarki tłokowe. Proponowana gama elektronarzędzi obejmuje również praktyczne, akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne, które pozwalają na realizację wielu prac bez konieczności dokupywania kolejnych urządzeń.

 

Elektronarzędzia z naszej oferty łączy ergonomia pracy, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz wysokiej klasy parametry, co sprawia, że z powodzeniem sprostają nawet największym wyzwaniom w przemyśle i zastosowaniach profesjonalnych.

 

Oprócz narzędzi pozwalających na pracę z materiałami różnego typu (np. metal, kamień, beton, glazura, ceramika, drewno) oraz wykonywanie zróżnicowanych rodzajów obróbki, jak szlifowanie, struganie, piłowanie, wiercenie otworów, oferujemy też sprzęt pozwalający na zachowanie porządku w warsztacie czy zakładzie produkcyjnym. W tej roli świetnie sprawdzą się myjki wysokociśnienioweodkurzacze przemysłowe czy pompy do brudnej wody.

Uzupełnieniem oferty elektronarzędzi są pasujące do nich akcesoria – wiertła, dyski szlifierskie, tarcze diamentowe, brzeszczoty do wyrzynarek. Kompatybilność produktów z naszej oferty znacznie ułatwia proces zakupowy, pozwalając w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne – niezależnie od profilu produkcyjnego czy zaplanowanych prac.