Marki
Dostępność

Kosiarka spalinowa samobieżna 46cm 8,8 Nm - MAKITA
Kod
PLM4621N
Producent
MAKITA

Solidne wykonanie kosiarki z efektywnym napędem oraz nowoczesnym wyglądem. Dzięki stabilnej, metalowej obudowie elektronarzędzie jest bardzo wytrzymałe i charakteryzuje się długą żywotnością.

2 487,50 zł

Kosiarka spalinowa samobieżna 51cm 10,2 Nm - MAKITA
Kod
PLM5114
Producent
MAKITA

Kosiarka spalinowa marki MAKITA posiadająca korpus aluminiowy oraz stalową obudowę cechuje się bardzo dobrą wydajnością, niezawodnością i wytrzymałością. Samobieżna kosiarka do cięcia bez wysiłku.

2 941,30 zł

Kosiarka spalinowa samobieżna 3-biegowa 46cm - MAKITA
Kod
PLM4622N
Producent
MAKITA

Kosiarka spalinowa samobieżna marki MAKITA z 4-suwowym silnikiem jeszcze bardziej wydajnym z funkcją Ready Start. Posiada napęd tylny 3-biegowy.

2 514,80 zł

Kosiarka elektryczna 1000 - HECHT
Kod
HECHT1000
Producent
HECHT

Mała, lekka i zwrotna kosiarka elektryczna z zabezpieczeniem przed zginaniem oraz wyrwaniem kabla, składanym uchwytem, rączkę ułatwiającą przenoszenie urządzenia, plastikowym koszem o pojemności 35 litrów oraz regulacją wysokości cięcia.

199,00 zł

KOSIARKA ELEKTRYCZNA - HECHT
Kod
HECHT1640
Producent
HECHT

Kosiarka elektryczna bez napędu, wyposażona w silnik o mocy 1600 W. Podstawę urządzenia stanowi metalowa obudowa, która jest nie tylko wystarczająco mocna, ale zapewnia również odpowiednią ochronę przed wszelkimi przedmiotami wyrzucanymi przez nóż kosiarki.

635,50 zł

Kosiarka spalinowa - HECHT
Kod
HECHT5406
Producent
HECHT

Kosiarka spalinowa marki HECHT posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości plastiku. Dzięki zaawansowanej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożom zapewnia doskonałe rezultaty przy koszeniu trawy.

785,30 zł

Kosiarka spalinowa - HECHT
Kod
HECHT541BSW
Producent
HECHT

Kosiarka spalinowa marki HECHT dzięki stalowej obudowie noża jest wytrzymała, do tego jest urządzeniem o małych rozmiarach i bardzo zwrotnym. Wykorzystywana jest przede wszystkim do koszenia trawników o średniej powierzchni. Nie ogranicza jej zasięg energii elektrycznej, co pozwala na swobodną pracę w terenie.

929,00 zł

Kosiarka elektryczna - HECHT 1638 R
Kod
HECHT1638R
Producent
HECHT

Kosiarka elektryczna marki HECHT z wysokim momentem obrotowym w której zastosowany został TURBO SILNIK, idealnie nadaje się do pracy na małych powierzchniach. Dzięki swojej budowie oraz wadze jest urządzeniem lekkim i zwrotnym. Urządzenie charakteryzuje się szerokością cięcia, zabezpieczeniem przed zginaniem kabla, zabezpieczeniem przed wyrwaniem kabla, dzięki tym atutom praca z kosiarką jest komfortowa i przede wszystkim bezpieczna.

558,70 zł

KOSIARKA SPALINOWA - HECHT
Kod
HECHT540
Producent
HECHT

Kosiarka spalinowa marki HECHT przeznaczona do koszenia małych i średnich powierzchni. Posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyposażonej w trwałą powłokę, która gwarantuje długą żywotność. Mocny silnik pozwala na łatwe, szybkie i wydajne wykonywanie prac.

629,00 zł