Marki
Dostępność

Mieszadło 1600 W - STANLEY FME190-QS
Kod
FME190-QS
Producent
STANLEY

Mieszadło marki STANLEY wyposażone w mocny silnik, który pozwala na mieszanie nie tylko farba, ale również gęstszych roztworów. Posiada regulację prędkości 2 - biegową. Gumowa, ergonomiczna rękojeść zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

688,80 zł

Mieszalnik 1200 W - FASTER TOOLS
Kod
ZY-HM30B
Producent
FASTERTOOLS

Mieszalnik marki FASTER TOOLS to urządzenie przeznaczone do mieszania farb i zapraw, charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz ergonomicznym kształtem. Posiada miękką, ogumowaną rękojeść, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych prac. Wyposażony jest również w elektroniczną regulację obrotów.

359,80 zł

Mieszalnik 1600 W - FASTER TOOLS
Kod
ZY-HM40
Producent
FASTERTOOLS

Mieszalnik marki FASTER TOOLS to urządzenie przeznaczone do mieszania farb i zapraw, charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz ergonomicznym kształtem. Posiada miękką, ogumowaną rękojeść, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych prac. Wyposażony w 2 - stopniową regulację prędkości obrotowej.

417,90 zł

Mieszalnik 1800 W - TRESNAR
Kod
7298
Producent
TRESNAR

Mieszadła do farb i zapraw. Solidna konstrukcja, ergonomiczny kształt i niezawodność to jego najważniejsze cechy. Miękkie, gumowe rączki zapewniają pewny i twardy chwyt. Elektroniczna regulacja obrotów i dwustopniowa przekładnia pozwala na dostosowanie obrotów do warunków pracy.

442,90 zł