Marki
Dostępność

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion - MAKITA DHR241RTJ
Kod
DHR241RTJ
Producent
MAKITA

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion marki Makita charakteryzuje się trzema trybami pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Sprzedawana w walizce systemowej MAKPAC oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

1 906,50 zł

Akumulatorowa młotowiertarka z opcją kucia - MAKITA DHR241Z
Kod
DHR241Z
Producent
MAKITA

Akumulatorowa młotowiertarka z opcją kucia marki MAKITA z opcją kucia posiadająca trzy tryby pracy pozwala na wszechstronne zastosowanie. Dodatkowym atutem jest ogranicznik głębokości, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.

450,00 zł

Młotowiertarka SDS+ 750W - STANLEY FME500K-QS
Kod
FME500K-QS
Producent
STANLEY

Młotowiertarka SDS+ marki STANLEY wykonana z wysokiej jakości materiałów o bardzo dobrych parametrach technicznych. Dzięki trzem trybom pracy możliwe jest dostosowanie elektronarzędzia do rodzaju pracy. Gumowana rękojeść zapewnia wysoki komfort podczas pracy. Posiada 4-metrowy przewód zasilający.

535,20 zł

Młotowiertarka z opcją kucia 800W - MAKITA HR2630
Kod
HR2630
Producent
MAKITA

Młotowiertarka z opcją kucia 800W marki MAKITA jest to najbardziej popularny model wśród młotowiertarek za sprawą dużej wytrzymałości i korzystnego stosunku jakość-cena.

780,00 zł

Młotowiertarka z opcją kucia 850W - MAKITA HR3210C
Kod
HR3210C
Producent
MAKITA

Młotowiertarka z opcją kucia 850W marki MAKITA posiada trzy tryby pracy, co zapewnia wszechstronność elektronarzędzia. Doskonale poradzi sobie podczas prac w stali, drewnie i betonie. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2 500,00 zł

Młotowiertarka 3-funkcyjna 800W + kufer - DeWalt D25133K-QS
Kod
D25133K-QS
Producent
DeWalt

Młotowiertarka 3-funkcyjna marki DeWalto mocy 800W to idealne narzędzie do pracy przy wierceniu otworów pod kotwy czy mocowania w betonie. Posiada funkcję wyłączenia obrotów, jak i udaru.

620,00 zł

Młotowiertarka SDS+ z opcją kucia 800W - MAKITA HR2810
Kod
HR2810
Producent
MAKITA

Młotowiertarka SDS+ z opcją kucia 800W marki MAKITA posiada sprzęgło cierne, które zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła. Dzięki ergonomicznej, gumowanej rękojeści praca jest komfortowa.

1 250,00 zł

Młotowiertarka SDS+ z opcją kucia 800W - MAKITA HR2811FT
Kod
HR2811FT
Producent
MAKITA

Młotowiertarka o mocy 800W marki MAKITA posiada sprzęgło cierne, które zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła. Dzięki ergonomicznej, gumowanej rękojeści praca jest komfortowa.

1 450,00 zł

Młotowiertarka 3- funkcje 800 W D25134K-QS - DeWALT
Kod
D25134K-QS
Producent
DeWalt

Młotowiertarka marki DeWalt o numerze katagolowym: D25134K-QS jest to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w każdych pracach budowlanych, w których potrzebny jest bardzo wydajny sprzęt.

830,00 zł

Młoty udarowo-obrotowe

 

 

Niezbędne narzędzie w każdej firmie budowlano-remontowej – tak w jednym zdaniu można scharakteryzować młoty udarowo-obrotowe. Oferujemy je w wersjach akumulatorowych i elektrycznych o różnych mocach udaru, co pozwala dobrać narzędzie najlepiej odpowiadającej specyfice realizowanych zadań.

 

Młoty udarowo-obrotowe to podstawowe narzędzie pracy wielu ekip budowlanych i remontowych, które łączy w sobie zalety wiertarki i młotowiertarki. Z wykorzystaniem tego typu narzędzi można szybko i sprawnie wykonać wszelkie zadania związane z wyburzaniem, skuwaniem tynków, posadzek, okładzin, glazury, wykuwaniem otworów, podkuwaniem i skuwaniem ścian. Ponieważ młotowiertarki projektowane są z myślą o najcięższych pracach w betonie, kamieniu czy marmurze, wyposażone są w mocne silniki, co przekłada się na dużą funkcjonalność, efektywność i wszechstronność zastosowań.


Oferujemy młoty udarowo-obrotowe renomowanych producentów, a dostępne urządzenia podzieliliśmy na dwie kategorie, uwzględniając sposób zasilania narzędzia. Różne rodzaje udaru, szeroki zakres średnic wiercenia i różne momenty obrotowe pozwalają dopasować rozwiązanie stosownie do potrzeb.

 

 

Na co zwrócić uwagę wybierając narzędzie?

 


Dobierając młot udarowo-obrotowy najistotniejszym kryterium, które trzeba uwzględnić, jest moc i energia udaru. Im wyższe będą te dwa parametry, tym twardszy może być materiał budowlany, w którym będziemy pracować. I tak np. urządzenia o sile udaru do 5 J świetnie wpiszą się w potrzeby użytkowników nieprofesjonalnych, którzy amatorsko wykonują różnego rodzaju prace budowlane. Siła udaru w zakresie 5-10 J świetnie spisze się podczas pracy z betonem. Z kolei najmocniejsze młoty udarowo-obrotowe, których siła udaru przekracza 10 J, pozwolą na efektywne skuwanie każdego, nawet najtwardszego materiału.


Istotną kwestią jest też maksymalna średnica wiercenia, moment obrotowy, a także kompatybilność z poszczególnymi typami uchwytów do wierteł (systemy SDS Plus lub SDS max). Mniej istotnymi kryteriami, choć mającymi duży wpływ na komfort pracy są dodatkowe funkcjonalności, takie jak sprzęgło, łagodny rozruch czy tłumienie drgań – dzięki nim można znacznie usprawnić operowanie narzędziem, co jest szczególnie istotne podczas wielogodzinnej pracy. Warto zwrócić też uwagę na uchwyt, w jaki wyposażony jest wybrany młot udarowo-obrotowy. To właśnie ten element odpowiada za pewne i solidne trzymanie narzędzia, a także za wygodę operatora.

 

Młotowiertarki akumulatorowe

 


Młotowiertarki akumulatorowe z naszej oferty mają trzy tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, dzięki czemu są bardzo wszechstronne i uniwersalne. Energia udaru 2 J sprawia, że świetnie spiszą się w rękach majsterkowiczów-amatorów, co nie oznacza jednak, że atutów poręcznego, lekkiego narzędzia nie docenią też użytkownicy profesjonalni. Tego typu młotowiertarki doskonale spiszą się w tych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba wykuwania otworów czy wykonania prac wyburzeniowych, a w których nie ma działającej instalacji elektrycznej.

 

Młoty udarowo-obrotowe elektryczne

 


Wśród produktów z tej grupy zebraliśmy młoty udarowo-obrotowe, które celnie odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Duże moce (750, 800, 850, 900, a nawet 1500 W) pozwolą na sprawne i szybkie kucie w betonie, kamieniu czy cegle. Są to młotowiertarki uznanych producentów, jak Makita, DeWalt czy Stanley, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno firmy budowlano-remontowe, jak i majsterkowicze. Rozbudowana gama pozwoli na precyzyjny dobór do potrzeb, niezależnie od tego, czy narzędzie ma służyć tylko do wiercenia otworów pod kotwy i mocowania w betonie, czy też planowane jest wykorzystanie go do drążenia kanałów pod przewody w betonie, kamieniu, cegle, czy przy skuwaniu glazury.