Marki
Dostępność

Akumulatorowy odbiornik radiowy - MAKITA DMR102
Kod
DMR102
Producent
MAKITA

Odbiornik radiowy marki MAKITA posiadający wytrzymałą obudowę, która doskonale sprawdza się podczas prac na budowie. Dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu może być ładowany z dwóch źródeł prostownika lub akumulatora.

684,50 zł

Odbiornik radiowy FM DAB+ - MAKITA DMR105
Kod
DMR105
Producent
MAKITA

Odbiornik radiowy FM DAB+ marki MAKITA odznacza się mocną konstrukcją, co sprawia że świetnie sprawdzi się w miejscach pracy np. w warsztacie czy na budowie. Może być zasilane akumulatorem Makita Ni-Cd, Ni-Mh (oprócz Ni-Mh 24V), Li-Ion (oprócz typu G) lub za pomocą zasilacza AC 230 V/ DC 12 V. Radio odbiera staje radiowe FM oraz DAB / DAB+.

774,10 zł

Odbiornik radiowy z dokiem Ipod/Iphone - MAKITA DMR106
Kod
DMR106
Producent
MAKITA

Odbiornik radiowy marki MAKITA współpracujący z akumulatorami Ni-Cd, Ni-Mh i Li-Ion. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi cyfrowemu możliwe jest łatwe odczytanie. Można zasilać je z dwóch źródeł - prostownika lub akumulatora.

826,20 zł

Radio 18V z Bluetooth - STANLEY FMC770B-QW
Kod
FMC770B-QW
Producent
STANLEY

Kompaktowe radio FM/AM o napięciu 18V marki STANLEY o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Łączność Bluetooth pozwala na podłączenie innych przenośnych urządzeń audio. Doskonałe parametry pozwalają na pracę do 7,5h.

595,30 zł

Radio budowlane DAB+ / FM XR LI-ION - DeWALT DCR020-QW
Kod
DCR020-QW
Producent
DeWalt

Radio budowlane marki DeWALT idealnie sprawdza się w różnych warunkach. Posiada schowek do przechowywania zewnętrznych urządzeń audio. Radio zostało wyposażone w gniazda 3,5 mm oraz USB, które umożliwiają podłączenie urządzeń przenośnych audio. Zasilane akumulatorami Li - Ion marki DeWALT.

654,70 zł