Marki
Dostępność

Wiertarka udarowa 1010W - MAKITA HP2071
Kod
HP2071
Producent
MAKITA

Wiertarka udarowa 1010W marki MAKITA z mocnym silnikiem 1010W. Uchwyt wiertarski szybkomocujący sprawia, że praca toczy się szybciej. Mocna smukła obudowa przekładni z odlewanego pod ciśnieniem aluminium.

779,00 zł

Wiertarka udarowa 1050 W Tresnar
Kod
4659
Producent

Wiertarka udarowa 1050 W Tresnar to połączenie profesjonalnego sprzętu z atrakcyjną ceną. Narzędzie posiada możliwość regulacji parametrów pracy, co docenią profesjonalni odbiorcy. Dodatkowy uchwyt, ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść czy przycisk blokady włącznika to jedne z wielu atutów elektronarzędzia.

338,70 zł

Wiertarka udarowa 13mm 680W - MAKITA HP1640
Kod
HP1640
Producent
MAKITA

Wiertarka udarowa 13mm 680W marki MAKITA wyposażona jest w elektroniczny układ regulacyjny z blokadą wyłącznika. Możliwe są obroty w lewo jak i w prawo. 2 tryby pracy - wiercenie oraz wiercenie z udarem.

319,00 zł

Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy - DeWALT DWD024S-QS
Kod
DWD024S-QS
Producent
DeWalt

Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy marki DeWALT charakteryzuje się niewielką wagą, która umożliwia łatwe sterowanie i pracę bez zmęczenia. Zwarta budowa gwarantuje wygodne użytkowanie również w miejscach o ograniczonym dostępie.

370,00 zł

Wiertarka udarowa 710 W Tresnar
Kod
4527
Producent

Wiertarka udarowa Tresnar o mocy 710 W przeznaczona jest do pracy w takich materiałach jak: mur, beton, kamień, metal, ceramika, drewno, tworzywa sztuczne. Elektronarzędzie o wadze 1,9 kg posiada przewód zasilający o długości 2 m, ułatwiający swobodną i komfortową pracę.

194,90 zł

Wiertarka udarowa 810 W Tresnar
Kod
4528
Producent

Wiertarka udarowa marki Tresnar o mocy 810 W posiada szybkozaciskowy uchwyt wiertarski oraz regulację obrotów. Wiertarka daje możliwość wiercenia otworów w szerokiej gamie materiałów. Produkt ma wszechstronne zastosowanie, zarówno w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych, jak i w gospodarstwie domowym.

212,60 zł

Wiertarka udarowa 900 W - HIGO
Kod
5522
Producent
HIGO

Wiertarka udarowa marki HIGO to narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Moc wiertarki wynosi 900W, a prędkość obrotowa 2800 obr/min. Posiada uchwyt wiertarski na kluczyk. Wiertarka zasilana z sieci.

162,30 zł

Wiertarka udarowa akumulatorowa SDS+ 1,3J 18V - HURRY UP
Kod
5535
Producent
HURRY UP

Kompaktowa wiertarka udarowa z uchwytem SDS+ to sprzęt niezbędny przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowanie zasilania akumulatorowego powoduje, iż to urządzenie odnajdzie się w każdych warunkach.

165,50 zł

Wiertarka udarowa 1100W , kufer - STANLEY
Kod
FMEH1100K-QS
Producent
STANLEY

Wiertarka udarowa 1100W , kufer marki STANLEY pozwala na wiercenie w twardych materiałach. Posiada dwu - tulejowy metalowy uchwyt szybko zaciskow oraz trzy metrowy przewód zasilający.

451,00 zł

Wiertarki

 

 

Oferowane przez nas wiertarki akumulatorowe, wiertarki pneumatyczne i wiertarki elektryczne pozwalają dobrać rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb. Rozbudowana gama urządzeń kierowana jest zarówno do odbiorców prywatnych, którzy potrzebują wiertarki podczas drobnych prac budowlano-remontowych, jak również do użytkowników profesjonalnych, dla których jest to jedno z podstawowych narzędzi warsztatowych.

 

Sytuacje, w których zachodzi potrzeba wiercenia otworów w różnych materiałach, to codzienność nie tylko profesjonalnych firm remontowych. Również w domach prywatnych często nie można się obejść bez wiertarki – przykręcenie karnisza, wieszaka na ubrania w przedpokoju, półek, zamocowanie do ściany ciężkiego regału z książkami czy skręcenie mebli… W naszej ofercie znajdują się wiertarki zasilane z akumulatora, profesjonalne wiertarki elektryczne o różnej mocy, wiertarki pneumatyczne, jak również młoty wyburzeniowe.

 


Dobierając wiertarkę trzeba uwzględnić jej przeznaczenie, czyli materiał, w jakim planujemy wiercić otwory. W przypadku miękkich materiałów, jak drewno, tworzywa sztuczne, metal, wystarczające będą wiertarki bezudarowe. Są niezbędne w warsztatach i stolarniach, gdzie pracuje się z takimi właśnie elementami, a dodatkowym argumentem przemawiającym za tym wyborem są też niewielkie rozmiary i lekkość, przez co łatwo można manewrować narzędziem nawet na niewielkich i trudno dostępnych przestrzeniach.
Z kolei wiercenie w różnego rodzaju twardych materiałach budowlanych wymaga użycia narzędzia z udarem oraz odpowiednich wierteł. Większość oferowanych przez nas wiertarek posiada dwa tryby pracy: z udarem lub bez udaru, co sprawia, że są bardzo uniwersalne i z łatwością sprostają różnorodnym zadaniom.

 

Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania z sieci, a jednocześnie zachodzi potrzeba wywiercenia otworu czy połączenia różnych elementów, sprawdzą się kompaktowe wiertarki akumulatorowe. Niewielkie rozmiary i brak plączącego się pod nogami kabla sprawiają, że pracuje się nimi bardzo wygodnie.

 

Wiertarki elektryczne, dzięki zasilaniu prądem z sieci elektrycznej, są polecane wszędzie tam, gdzie od narzędzia wymaga się długotrwałej pracy (bez ryzyka, że wyczerpie się akumulator). Z tego względu szczególnie docenią je użytkownicy profesjonalni – firmy budowlane, remontowe, zakłady stolarskie, rzemieślnicy. Z uwagi na duże moce doskonale sprawdzą się tam, gdzie zachodzi potrzeba wiercenia otworów w wymagających materiałach. Oferujemy wiertarki elektryczne pracujące bez udaru lub z udarem – przy zastosowaniu odpowiedniego typu wiertła z powodzeniem poradzą sobie one nawet z najtwardszymi materiałami, jak np. beton czy cegła. Jeśli potrzebne są urządzenia o większej mocy, warto zainwestować w wiertarkę dwubiegową, która umożliwia dopasowanie prędkości wiercenia do danego materiału, jak również wykorzystanie jej np. jako mieszadła do zapraw i farb.

 

Odbiorcom profesjonalnym polecamy też młoty wyburzeniowe o dużej mocy, które pozwolą na szybkie kłucie i dłutowanie materiałów budowlanych. Doskonale spiszą się podczas usuwania starych warstw tynku czy skuwania płytek, w znacznym stopniu odciążając człowieka.

 

Wiertarki pneumatyczne to z kolei urządzenia, które szczególnie chętnie wybierają fachowcy. Przeznaczone są do wiercenia we wszystkich materiałach budowlanych: pustakach, betonie, cegle; z ich wykorzystaniem można też np. skuwać płytki. Udar elektropneumatyczny, który daje bardzo dużą siłę uderzenia, wymaga użycia specjalistycznych wierteł z odpowiednim systemem mocowania.