Klucz pneumatyczny z kompletem nasadek - FASTERTOOLS
Kod
651
Producent
FASTERTOOLS

Klucz pneumatyczny - udarowy 1/2 cala marki FASTERTOOLS z pełnym kompletem nasadek udarowych i innymi akcesoriami. Narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego.

302,10 zł

Komplet lakierniczy 5części - HIGO
Kod
5498
Producent
HIGO

Komplet lakierniczy 5części marki HIGO to zestaw składający się z 4 pistoletów: do lakierowania, do ropowania, do pompowania kół z manometrem oraz do przedmichiwania. W skład zestawu wchodzi również wąż spiralny o długości 5m.

149,10 zł

Komplet lakierniczy - FASTERTOOLS
Kod
1098
Producent
FASTERTOOLS

Komplet lakierniczy marki FASTERTOOLS przystosowany do wielu prac warsztatowych. Komplet składa się z 5 części, m. in. z pistoletu lakierniczego i pistoletu do pompowania kół.

181,00 zł

Pistolet do lakierowania - dolny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
312
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z dolnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

81,40 zł

Pistolet do lakierowania DZ - HIGO
Kod
5496
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z dolnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

65,10 zł

Pistolet do lakierowania - FASTERTOOLS
Kod
650
Producent
FASTERTOOLS

Procesjonalny pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

332,30 zł

Pistolet do lakierowania - górny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
311
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

69,70 zł

Pistolet do lakierowania - górny zbiornik PROF - FASTERTOOLS
Kod
313
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet do lakierowania PROFI marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

166,40 zł

Pistolet do lakierowania GZ - HIGO
Kod
5495
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z górnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

56,30 zł