Pistolet do lakierowania GZ - HIGO
Kod
5495
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z górnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

46,80 zł

Pistolet do lakierowania DZ - HIGO
Kod
5496
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z dolnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

54,20 zł

Pistolet do pompowania kół - HIGO
Kod
5497
Producent
HIGO

Pistolet do pompowania kół marki HIGO to narzędzie bardzo proste w obsłudze, czytelny manometr, wytrzymały przewód. Do stosowania w warsztatach, do użytku domowego.

33,10 zł

Komplet lakierniczy 5części - HIGO
Kod
5498
Producent
HIGO

Komplet lakierniczy 5części marki HIGO to zestaw składający się z 4 pistoletów: do lakierowania, do ropowania, do pompowania kół z manometrem oraz do przedmichiwania. W skład zestawu wchodzi również wąż spiralny o długości 5m.

121,90 zł

Aerograf - FASTERTOOLS
Kod
1797
Producent
FASTERTOOLS

Aerograf marki FASTERTOOLS przeznaczony do precyzyjnego malowania. Przystosowany do malowania różnorodnych powierzchni. Odpowiednia dysza ułatwia malowanie szczegółów.

46,40 zł

Odwadniacz 1/4" - FASTERTOOLS
Kod
4420
Producent
FASTERTOOLS

Odwadniacz marki FASTERTOOLS do pracy z pistoletami lakierniczymi i narzędziami pneumatycznymi. Umożliwia lakierowanie bez powstawania pęcherzyków.

22,60 zł

Reduktor ciśnienia z manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4425
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Maksymalne ciśnienie 1,2 MPa.

44,60 zł

Reduktor z filtrem i manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4422
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z filtrem i manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Rozmiar 1/2".

10,00 zł

Reduktor ciśnienia z filtrem i manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4421
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z filtrem manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Rozmiar 1/4".

61,70 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!