Aerograf - FASTERTOOLS
Kod
1797
Producent
FASTERTOOLS

Aerograf marki FASTERTOOLS przeznaczony do precyzyjnego malowania. Przystosowany do malowania różnorodnych powierzchni. Odpowiednia dysza ułatwia malowanie szczegółów.

48,20 zł

Gwoździarka pneumatyczna APC-FN - STANLEY
Kod
STHT1-12183
Producent
STANLEY

Gwoździarka pneumatyczna marki STANLEY jest regulowana i posiada wielokierunkową dyszę pozwalającą na wygodną i czystą pracę. Gumowy uchwyt zwiększa komfort pracy.

1 005,20 zł

Klucz pneumatyczny z kompletem nasadek - FASTERTOOLS
Kod
651
Producent
FASTERTOOLS

Klucz pneumatyczny - udarowy 1/2 cala marki FASTERTOOLS z pełnym kompletem nasadek udarowych i innymi akcesoriami. Narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego.

268,90 zł

Komplet lakierniczy 5części - HIGO
Kod
5498
Producent
HIGO

Komplet lakierniczy 5części marki HIGO to zestaw składający się z 4 pistoletów: do lakierowania, do ropowania, do pompowania kół z manometrem oraz do przedmichiwania. W skład zestawu wchodzi również wąż spiralny o długości 5m.

126,80 zł

Komplet lakierniczy - FASTERTOOLS
Kod
1098
Producent
FASTERTOOLS

Komplet lakierniczy marki FASTERTOOLS przystosowany do wielu prac warsztatowych. Komplet składa się z 5 części, m. in. z pistoletu lakierniczego i pistoletu do pompowania kół.

161,10 zł

Odwadniacz 1/4" - FASTERTOOLS
Kod
4420
Producent
FASTERTOOLS

Odwadniacz marki FASTERTOOLS do pracy z pistoletami lakierniczymi i narzędziami pneumatycznymi. Umożliwia lakierowanie bez powstawania pęcherzyków.

23,50 zł

Pistolet do lakierowania - dolny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
312
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z dolnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

69,20 zł

Pistolet do lakierowania DZ - HIGO
Kod
5496
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z dolnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

56,40 zł

Pistolet do lakierowania - FASTERTOOLS
Kod
650
Producent
FASTERTOOLS

Procesjonalny pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

282,50 zł
232,50 zł