Pistolet do lakierowania GZ - HIGO
Kod
5495
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z górnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

56,30 zł

Pistolet do lakierowania DZ - HIGO
Kod
5496
Producent
HIGO

Pistolet do lakierowania z dolnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

65,10 zł

Pistolet do pompowania kół - HIGO
Kod
5497
Producent
HIGO

Pistolet do pompowania kół marki HIGO to narzędzie bardzo proste w obsłudze, czytelny manometr, wytrzymały przewód. Do stosowania w warsztatach, do użytku domowego.

38,70 zł

Komplet lakierniczy 5części - HIGO
Kod
5498
Producent
HIGO

Komplet lakierniczy 5części marki HIGO to zestaw składający się z 4 pistoletów: do lakierowania, do ropowania, do pompowania kół z manometrem oraz do przedmichiwania. W skład zestawu wchodzi również wąż spiralny o długości 5m.

149,10 zł

Reduktor ciśnienia z manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4425
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Maksymalne ciśnienie 1,2 MPa.

53,60 zł

Reduktor z filtrem i manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4422
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z filtrem i manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Rozmiar 1/2".

10,00 zł

Reduktor ciśnienia z filtrem i manometrem - FASTERTOOLS
Kod
4421
Producent
FASTERTOOLS

Reduktor ciśnienia z filtrem manometrem marki FASTERTOOLS przeznaczony do regulowania i utrzymywania stałej wartości ciśnienia przy pracy. Rozmiar 1/4".

74,10 zł

Zespół filtrujący reduktor i smarownica - FASTERTOOLS
Kod
4424
Producent
FASTERTOOLS

Zespół filtrujący składający się z reduktora wraz z manometrem i smarownicy marki FASTERTOOLS. Zespół nadaje się do stosowania w instalacjach pneumatycznych w warsztatach.

111,90 zł

Klucz pneumatyczny z kompletem nasadek - FASTERTOOLS
Kod
651
Producent
FASTERTOOLS

Klucz pneumatyczny - udarowy 1/2 cala marki FASTERTOOLS z pełnym kompletem nasadek udarowych i innymi akcesoriami. Narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego.

302,10 zł