Marki
Dostępność

Lampa LED 10 W - FASTER TOOLS
Kod
4502
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED marki FASTER TOOLS to idealne narzędzie do oświetlenia powierzchni. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 10 W, co odpowiada ponad 100 W w zwykłych lampach halogenowych. Stosowana przed wejściem do domu lub garażu.

47,70 zł

Lampa LED 20 W - FASTER TOOLS
Kod
4503
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED marki FASTER TOOLS to idealne narzędzie do oświetlenia powierzchni. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 20 W, co odpowiada ponad 200 W w zwykłych lampach halogenowych. Stosowana przed wejściem do domu lub garażu.

92,30 zł
50,30 zł

Lampa LED 30 W - FASTER TOOLS
Kod
4504
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED marki FASTER TOOLS to idealne narzędzie do oświetlenia powierzchni. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 30 W, co odpowiada ponad 300 W w zwykłych lampach halogenowych. Stosowana przed wejściem do domu, garażu lub magazynu.

127,00 zł
82,80 zł

Lampa LED z uchwytem 10 W - FASTER TOOLS
Kod
4506
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED z uchwytem marki FASTER TOOLS to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 10 W, co odpowiada ponad 100 W w zwykłych lampach halogenowych.

113,50 zł

Lampa LED z uchwytem 20 W - FASTER TOOLS
Kod
4507
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED z uchwytem marki FASTER TOOLS to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 20 W, co odpowiada ponad 200 W w zwykłych lampach halogenowych.

184,30 zł

Lampa LED z uchwytem 30 W - FASTER TOOLS
Kod
4508
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED z uchwytem marki FASTER TOOLS to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 30 W, co odpowiada ponad 300 W w zwykłych lampach halogenowych.

239,80 zł

Lampa LED z uchwytem 50 W - FASTER TOOLS
Kod
4509
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED z uchwytem marki FASTER TOOLS to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 50 W, co odpowiada ponad 500 W w zwykłych lampach halogenowych.

318,90 zł

Lampa LED z czujnikiem 10 W - FASTER TOOLS
Kod
4753
Producent
FASTERTOOLS

Lampa LED z czujnikiem marki FASTER TOOLS to doskonałe narzędzie do oświetlenia powierzchni. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 10 W, co odpowiada ponad 100 W w zwykłych lampach halogenowych. Zainstalowany czujnik ruchu pozwala na użycie lampy przed wejściem np. do domu czy garażu. Czujnik ogranicza również koszty zużycia energii.

72,90 zł

Lampa LED - HIGO
Kod
6052
Producent
HIGO

Lampa LED marki HIGO to idealne narzędzie do oświetlenia powierzchni. Atutem lampy jest doskonała żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy od 10 - 30 W. Stosowana przed wejściem do domu, garażu lub do oświetlenia dużych pomieszczeń.

38,40 zł
28,40 zł