Marki
Dostępność

Lampa neonowa 8 W 12 V - FASTER TOOLS
Kod
4514
Producent
FASTERTOOLS

Lampa neonowa marki FASTER TOOLS jest energooszczędną świetlówką o szerokich możliwościach zastosowania. Charakteryzuje się wygodnym uchwytem, haczykiem do zawieszenia oraz kompaktową budową. Idealna przy pracach warsztatowych oraz drobnych pracach wykończeniowych.

28,30 zł

Lampa warsztatowa 27 LED - FASTER TOOLS
Kod
4515
Producent
FASTERTOOLS

Lampa warsztatowa 27 LED marki FASTER TOOLS to wytrzymałe oraz energooszczędne narzędzie do użycia w warsztatach i serwisach. Wyposażona w baterię, która umożliwia pracę bez stałego podłączenia do źródła zasilania. Nowoczesne źródło światła zapewnia idealne oświetlenie obszaru prac, a haczyk pozwala na zawieszenie lampy w wybranym miejscu.

71,80 zł

Lampa warsztatowa 60 W - FASTER TOOLS
Kod
4517
Producent
FASTERTOOLS

Lampa warsztatowa marki FASTER TOOLS to wytrzymałe narzędzie do użycia przede wszystkim w warsztatach motoryzacyjnych i serwisach. Wyposażona w metalowy klosz, który zabezpiecza żarówkę przed zbiciem. Mocne źródło światła zapewnia idealne oświetlenie obszaru prac, a haczyk pozwala na zawieszenie lampy w wybranym miejscu.

31,20 zł

Lampa warsztatowa 60 W z osłoną metalową - FASTER TOOLS
Kod
7309
Producent
FASTERTOOLS

Lampa z osłoną metalową marki FASTER TOOLS stosowana przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Charakteryzują się wysoką mocą oraz obudową z metalu i tworzywa sztucznego. Posiada gwint E27.

50,80 zł
32,40 zł

Lampa warsztatowa 60 W z osłoną plastikową - FASTER TOOLS
Kod
7308
Producent
FASTERTOOLS

Lampa z osłoną plastikową marki FASTER TOOLS stosowana przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Charakteryzują się wysoką mocą oraz obudową z tworzywa sztucznego. Posiada gwint E27. Lampę wyróżnia zaczep, który ułatwia wykonywanie prac.

54,90 zł
34,00 zł