Marki
Dostępność

Latarka LED owalna 24 + 3 - FASTER TOOLS
Kod
4436
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED owalna marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

17,70 zł

Latarka okrągła LED 24 - FASTER TOOLS
Kod
4435
Producent
FASTERTOOLS

Latarka okrągła LED 24 marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

15,30 zł

Latarka podłużna LED 30+7 - FASTER TOOLS
Kod
4433
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kompaktowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach samochodowych.

27,10 zł

Latarka LED aluminiowa - FASTER TOOLS
Kod
3773
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED aluminiowa marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Charakteryzuje się trwałą i lekką obudową oraz powierzchnią antypoślizgową. Dużym jej atutem jest wodoodporność. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy czy na biwaku. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

15,50 zł

Latarka LED kieszonkowa na baterie
Kod
8728
Producent
DRAUMET

Latarka LED na baterie marki Draumet to poręczne urządzenie o kieszonkowych wymiarach. Znajdzie swoje miejsce w każdym domu i samochodzie, przydatna na biwaku, jak i podczas wieczornych spacerów. Małe gabaryty mieszczą w sobie solidną konstrukcję o mocy światła 100 lumenów, którego strumień sięga nawet do 90 m.

40,70 zł

Latarka LED mocna 300 lm Draumet
Kod
8729
Producent
DRAUMET

Latarka LED marki Draumet o mocy 300 lumenów, zasilana na 3 baterie AAA doskonale sprawdzi się między innymi podczas podróżowania, wycieczek do lasu lub na ryby. Interesujący produkt niewielkich rozmiarów i satysfakcjonującej mocy do codziennego użytku.

46,70 zł

Latarka ledowa mocna 330 lm 226 mm Draumet
Kod
8730
Producent
DRAUMET

Latarka ledowa 226 mm Draumet to bardzo mocna latarka o mocy strumienia światła 330 lumenów. Produkt posiada funkcję regulacji szerokości strumienia światła, co pozwala na skupieniu widoczności na konkretnym punkcie. Latarka LED zasilana na 3 baterie LR14.

63,30 zł

Latarka ledowa na baterie Draumet
Kod
8731
Producent
DRAUMET

Latarka ledowa na baterie marki Draumet to lekkie i poręczne narzędzie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko potrzeby dodatkowego oświetlenia w skutek nastania chwilowej ciemności. Solidne wykonanie latarki i mocny strumień światła 250 lm, o zasięgu nawet do 100 m składają się na komfort jej użytkowania.

73,80 zł

Latarka LED z magnesem, 200 lumenów
Kod
8735
Producent
DRAUMET

Mocna latarka led z magnesem o mocy 200 lumenów zasilana trzeba bateriami AAA o solidnej , lekkiej konstrukcji, zapewnia wysoką jakość światła. Posiada obracaną stopkę z magnesem, która umożliwia przymocowanie jej do różnych powierzchni. Idealny sprzęt do wyposażenia samochodu lub pracy w warsztacie.

34,70 zł