Marki
Dostępność

Latarka LED owalna 24 + 3 - FASTER TOOLS
Kod
4436
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED owalna marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

17,70 zł

Latarka okrągła LED 24 - FASTER TOOLS
Kod
4435
Producent
FASTERTOOLS

Latarka okrągła LED 24 marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

15,30 zł

Latarka podłużna LED 30+7 - FASTER TOOLS
Kod
4433
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kompaktowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach samochodowych.

27,10 zł

Latarka LED aluminiowa - FASTER TOOLS
Kod
3773
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED aluminiowa marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Charakteryzuje się trwałą i lekką obudową oraz powierzchnią antypoślizgową. Dużym jej atutem jest wodoodporność. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy czy na biwaku. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

15,50 zł

Latarka LED kieszonkowa na baterie
Kod
8728
Producent
DRAUMET

Latarka LED na baterie marki Draumet to poręczne urządzenie o kieszonkowych wymiarach. Znajdzie swoje miejsce w każdym domu i samochodzie, przydatna na biwaku, jak i podczas wieczornych spacerów. Małe gabaryty mieszczą w sobie solidną konstrukcję o mocy światła 100 lumenów, którego strumień sięga nawet do 90 m.

40,70 zł

Latarka LED 142mm 300 lumenów - DRAUMET
Kod
8729
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET to poręczne źródło światła, które znajdzie zastosowanie w każdych warunkach: na biwaku, podczas wieczornych spacerów oraz przy niewielkich naprawach samochodowych. Charakteryzuje się mocnym źródłem światła oraz niewielkim gabarytem.

46,70 zł

Latarka LED 226mm 330 lumenów - DRAUMET
Kod
8730
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET to poręczne źródło światła, które znajdzie zastosowanie różnych warunkach np. na biwaku, podczas wieczornych spacerów po lesie oraz przy niewielkich naprawach samochodowych. Charakteryzuje się mocnym źródłem światła.

57,95 zł

Latarka ledowa na baterie Draumet
Kod
8731
Producent
DRAUMET

Latarka ledowa na baterie marki Draumet to lekkie i poręczne narzędzie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko potrzeby dodatkowego oświetlenia w skutek nastania chwilowej ciemności. Solidne wykonanie latarki i mocny strumień światła 250 lm, o zasięgu nawet do 100 m składają się na komfort jej użytkowania.

73,80 zł

Latarka LED z magnesem, 200 lumenów
Kod
8735
Producent
DRAUMET

Mocna latarka led z magnesem o mocy 200 lumenów zasilana trzeba bateriami AAA o solidnej , lekkiej konstrukcji, zapewnia wysoką jakość światła. Posiada obracaną stopkę z magnesem, która umożliwia przymocowanie jej do różnych powierzchni. Idealny sprzęt do wyposażenia samochodu lub pracy w warsztacie.

34,70 zł