Marki

Dostępność


Latarka 14 diodowa - FASTERTOOLS
Kod
1706
Producent
FASTERTOOLS

Latarka 14 diodowa marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

32,70 zł

Latarka LED owalna 24+3 - FASTERTOOLS
Kod
4436
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED owalna 24+3 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

9,70 zł

Latarka okrągła LED 24 - FASTERTOOLS
Kod
4435
Producent
FASTERTOOLS

Latarka okrągła LED 24 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

8,30 zł

Latarka podłużna LED 30+7 - FASTERTOOLS
Kod
4433
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED 30+7 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kompaktowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

24,80 zł

Latarka LED aluminiowa - FASTERTOOLS
Kod
3773
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED aluminiowa marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku.Aluminiowa,antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania , nawet w najgorszych warunkach.

14,20 zł

Latarka LED 105mm 100 lumenów - DRAUMET
Kod
8728
Producent
DRAUMET

Latarka marki Draumet to poręczne źródło światła o kieszonkowych gabarytach. Przydatna w każdych warunkach: w samochodzie, na biwaku czy podczas spacerów po ciemku. Mała latarka zapewniająca mocny strumień świetlny.

37,20 zł

Latarka LED 142mm 300 lumenów - DRAUMET
Kod
8729
Producent
DRAUMET

Latarka marki Draumet to poręczne źródło światła o kieszonkowym rozmiarze. Przydatna w każdej sytuacji: w samochodzie, na biwaku czy podczas spacerów lub pracy po ciemku. Mała latarka zapewniająca mocny strumień świetlny.

42,80 zł

Latarka LED 226mm 330 lumenów - DRAUMET
Kod
8730
Producent
DRAUMET

Latarka marki Draumet zapewnia wysoką jakość światła. Zrobiona z wytrzymałego aluminium wraz z pętelką idealnie nadaję się na nocne wyprawy, biwaki czy prace w warsztacie. Idealny sprzęt do wyposażenia samochodu.

57,95 zł

Latarka LED dwufunkcyjna 225mm 250 lumenów - DRAUMET
Kod
8731
Producent
DRAUMET

Dwufunkcyjna latarka marki Draumet zapewnia wysoką jakość światła. Zrobiona z wytrzymałego aluminium wraz z pętelką idealnie nadaję się na nocne wyprawy, biwaki czy prace w warsztacie. Idealny sprzęt do wyposażenia samochodu. Latarka posiada magnes dzięki, któremu można ją przyczepić do metalowych powierzchni.

67,60 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!