Marki
Dostępność

Latarka LED owalna 24 + 3 - FASTER TOOLS
Kod
4436
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED owalna marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

16,90 zł

Latarka okrągła LED 24 - FASTER TOOLS
Kod
4435
Producent
FASTERTOOLS

Latarka okrągła LED 24 marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

14,50 zł

Latarka podłużna LED 30+7 - FASTER TOOLS
Kod
4433
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kompaktowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy przy drobnych naprawach samochodowych.

25,80 zł

Latarka LED aluminiowa - FASTER TOOLS
Kod
3773
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED aluminiowa marki FASTER TOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Charakteryzuje się trwałą i lekką obudową oraz powierzchnią antypoślizgową. Dużym jej atutem jest wodoodporność. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy czy na biwaku. Dzięki nie dużym wymiarom znajdzie miejsce w każdym samochodzie.

14,70 zł

Latarka LED 105mm 100 lumenów - DRAUMET
Kod
8728
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET to poręczne źródło światła o kieszonkowych gabarytach. Znajdzie swoje miejsce w każdym samochodzie. Przydatna na biwaku, podczas wieczornych spacerów oraz przy niewielkich naprawach samochodowych.

38,70 zł

Latarka LED 142mm 300 lumenów - DRAUMET
Kod
8729
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET to poręczne źródło światła, które znajdzie zastosowanie w każdych warunkach: na biwaku, podczas wieczornych spacerów oraz przy niewielkich naprawach samochodowych. Charakteryzuje się mocnym źródłem światła oraz niewielkim gabarytem.

44,50 zł

Latarka LED 226mm 330 lumenów - DRAUMET
Kod
8730
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET to poręczne źródło światła, które znajdzie zastosowanie różnych warunkach np. na biwaku, podczas wieczornych spacerów po lesie oraz przy niewielkich naprawach samochodowych. Charakteryzuje się mocnym źródłem światła.

57,95 zł

Latarka LED dwufunkcyjna 225mm 250 lumenów - DRAUMET
Kod
8731
Producent
DRAUMET

Dwufunkcyjna latarka marki DRAUMET zapewnia wysoką jakość światła. Wykonana z wytrzymałego aluminium idealnie nadaję się na nocne wyprawy, biwaki czy prace w warsztacie. Idealny sprzęt do wyposażenia w samochodach ciężarowych. Latarka posiada magnes dzięki, któremu można ją przyczepić do metalowych powierzchni.

70,30 zł

Latarka LED wielopołożeniowa 200 lumenów - DRAUMET
Kod
8735
Producent
DRAUMET

Latarka marki DRAUMET zapewnia wysoką jakość światła. Posiada obracaną stopkę z magnesem, która umożliwia dostosowanie się do różnych powierzchni. Idealny sprzęt do wyposażenia samochodu lub pracy w warsztacie. Dwa oddzielne LEDy podkreślają wielofunkcyjność latarki.

33,10 zł