Marki

Dostępność


Latarka 14 diodowa - FASTERTOOLS
Kod
1706
Producent
FASTERTOOLS

Latarka 14 diodowa marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

32,70 zł

Latarka czołowa okrągła LED MAX - FASTERTOOLS
Kod
4144
Producent
FASTERTOOLS

Latarka czołowa okrągła LED MAX marki FASTERTOOLS idealnie nadaje się dla rowerzystów,wędkarzy, biegaczy czy majsterkowiczów. Elastyczne i regulowane paski pozwolą idealnie dopasować całość do głowy.Dodatkowo dzięki ich zastosowaniu masz dwie wolne ręce .

18,40 zł

Latarka czołowa owalna LED MAX - FASTERTOOLS
Kod
4145
Producent
FASTERTOOLS

Latarka czołowa owalna LED MAX marki FASTERTOOLS idealnie nadaje się dla rowerzystów,wędkarzy, biegaczy czy majsterkowiczów. Elastyczne i regulowane paski pozwolą idealnie dopasować całość do głowy.Dodatkowo dzięki ich zastosowaniu masz dwie wolne ręce .

18,30 zł

Latarka LED 10cm MAX - FASTERTOOLS
Kod
4143
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED 10cm MAX marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

22,50 zł

Latarka LED owalna 24+3 - FASTERTOOLS
Kod
4436
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED owalna 24+3 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

9,70 zł

Latarka okrągła LED 24 - FASTERTOOLS
Kod
4435
Producent
FASTERTOOLS

Latarka okrągła LED 24 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

8,30 zł

Latarka podłużna LED 24 - FASTERTOOLS
Kod
4434
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED 24 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

21,40 zł

Latarka podłużna LED 30+7 - FASTERTOOLS
Kod
4433
Producent
FASTERTOOLS

Latarka podłużna LED 30+7 marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kompaktowych wymiarach. Praktyczny uchwyt oraz magnes pozwalają na użycie latarki w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku czy w samochodzie.

24,80 zł

Latarka LED aluminiowa - FASTERTOOLS
Kod
3773
Producent
FASTERTOOLS

Latarka LED aluminiowa marki FASTERTOOLS to poręczne źródło światła o kieszonkowych wymiarach. Przydatna w każdych warunkach: w ciemnej piwnicy, na biwaku.Aluminiowa,antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania , nawet w najgorszych warunkach.

14,20 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!