Marki

Dostępność


Przedłużacz domowy 3 gniazda 1,5m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4413
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 3 gniazda 1,5m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

15,30 zł

Przedłużacz domowy 3 gniazda 3m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4414
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 3 gniazda 3m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

20,60 zł

Przedłużacz domowy 3 gniazda 5m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4415
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 3 gniazda 5m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

27,70 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 1,5m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4416
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 5 gniazd 1,5m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 5 gniazd pozwala na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

18,40 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 3 m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4417
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 5 gniazd 3m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 5 gniazd pozwala na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

23,70 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 5m z wyłącznikiem - FASTERTOOLS
Kod
4418
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 5 gniazd 5m z wyłącznikiem marki FASTERTOOLS to wygodny produkt do użytkowania w domu lub biurze. Funkcjonalne 5 gniazd pozwala na podłączenie najczęściej używanych urządzeń,a funkcja uziemienia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

30,70 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!