Marki
Dostępność

Przedłużacz domowy 3 gniazda 1,5m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4413
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 1,5 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

20,30 zł

Przedłużacz domowy 3 gniazda 3m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4414
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 3 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

27,50 zł

Przedłużacz domowy 3 gniazda 5m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4415
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 5 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 3 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

36,90 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 1,5m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4416
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 1,5 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 5 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

24,60 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 3 m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4417
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 3 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 5 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

31,60 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 5m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4418
Producent
FASTERTOOLS

Przedłużacz domowy 5 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 5 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

40,80 zł