Lampa halogenowa na statywie 2 x 500 W MAX - FASTER TOOLS
Kod
2014
Producent

Lampa halogenowa marki FASTER TOOLS przeznaczona do oświetlania powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Mocny i wytrzymały statyw zapewnia stabilność oraz trwałość, a podwójna lampa gwarantuje doskonałe oświetlenie dużych powierzchni.

267,40 zł

Latarka LED mocna 300 lm Draumet
Kod
8729
Producent

Latarka LED marki Draumet o mocy 300 lumenów, zasilana na 3 baterie AAA doskonale sprawdzi się między innymi podczas podróżowania, wycieczek do lasu lub na ryby. Interesujący produkt niewielkich rozmiarów i satysfakcjonującej mocy do codziennego użytku.

60,30 zł

Przedłużacz domowy 5 gniazd 5m z wyłącznikiem - FASTER TOOLS
Kod
4418
Producent

Przedłużacz domowy 5 m marki FASTER TOOLS to wygodny i bezpieczny produkt do użytku domowego lub biurowego. Funkcjonalne 5 gniazda pozwalają na podłączenie najczęściej używanych urządzeń, a przycisk włącz / wyłącz jest kolejnym zabezpieczeniem urządzeń podłączonych do przedłużacza.

44,10 zł

Taśma izolacyjna czarna 15mm x 10m - FASTER TOOLS
Kod
3810
Producent

Taśma izolacyjna czarna 15 mm x 10 m marki FASTER TOOLS przeznaczona do użytku przy pracach elektrycznych. Służy m.in. do izolowania, wzmacniania, kodowania czy wiązkowania przewodów elektrycznych. Została wykonana z elastycznego PCV, a substancją klejącą taśmy jest kauczuk.

2,20 zł

Lampa LED z uchwytem 10 W Faster Tools
Kod
4506
Producent

Lampa LED z uchwytem marki Faster Tools to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem produktu jest długa żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 10 W.

134,50 zł

Lampa warsztatowa 60 W z osłoną metalową - FASTER TOOLS
Kod
7309
Producent

Lampa z osłoną metalową marki FASTER TOOLS stosowana przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Charakteryzują się wysoką mocą oraz obudową z metalu i tworzywa sztucznego. Posiada gwint E27.

62,30 zł

Przedłużacz bębnowy 3x1,5 50m w gumie - KEL
Kod
W-97057
Producent

Przedłużacz bębnowy 50 m marki KEL pozwala na komfortowe wykonywanie prac wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Zasięg kabla 50 m umożliwia znaczne oddalenie się od źródła prądu, a praktyczny bęben pozwala na szybkie rozwinięcie i zwinięcie kabla. Posiada również plastikowy uchwyt, który umożliwia swobodne przenoszenie przedłużacza.

257,20 zł

 

Artykuły elektryczne

 Artykuły elektryczne typu lampy, przedłużacze, taśmy izolacyjne, przyrządy elektryczne to niezbędne wyposażenie warsztatów profesjonalnych i przydomowych. Pozwalają na dostarczenie prądu nawet w te miejsca, które leżą w znacznej odległości od budynku. Z kolei różnego rodzaju lampylatarki umożliwią pracę nawet po zmierzchu. W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć akcesoriów, które szczególnie docenią profesjonaliści – rozgałęźników i mierników napięcia.