Ściągacz do sprężyn - FASTER TOOLS
Kod
PLS-002
Producent
FASTERTOOLS

Ściągacz do sprężyn jest niezbędny w profesjonalnym serwisie podwozia. Jest dostosowany do wszystkich typów sprężyn w kolumnach oraz sprężyn niezależnych.

37,70 zł

Ściągacz do łożysk 2-ram. 35/35mm - FASTER TOOLS
Kod
PL5097
Producent
FASTERTOOLS

Ściągacz do łożysk posiada ramiona wykonane z odlewu stali. Śruba rozporowa wykonana ze stali kutej.

10,00 zł

Ściągacz do łożysk 3-ramienny uniwersalny 350mm - FASTER TOOLS
Kod
PL5096
Producent
FASTERTOOLS

Ściągacz do łożysk 3-ramienny uniwersalny 350mm umożliwia demontaż łożysk tocznych z różnego rodzaju korpusów i obudów. Szczególnie polecany do pracy w warsztatach mechanicznych, elektrycznych i samochodowych.

398,50 zł

Skrobaczka do szyb ICE CAR 2 nieb.+ zmiotka - DRAUMET
Kod
IZCAR2-B333
Producent
DRAUMET

Skrobaczka do szyb ICE CAR 2 nieb.+ zmiotka jest to wysokiej jakości narzędzie przydatne każdemu kierowcy w okresie zimowym. Solidna oraz wytrzymała konstrukcja dodatkowo wyposażona w zmiotkę do zgarniania śniegu zalegającego na aucie.

5,00 zł

Skrobaczka do lodu KAJ czerwona (krótka) - FASTER TOOLS
Kod
IZS1-B333
Producent
FASTERTOOLS

Skrobaczka do lodu KAJ - czerwona (krótka) jest to niezbędne narzędzie dla każdego kierowcy podczas zimy. Solidna i trwała konstrukcja.

0,70 zł

Skrobaczka do szyb ALASKA niebieska (długa) - FASTER TOOLS
Kod
IZS3-B333
Producent
FASTERTOOLS

Skrobaczka do szyb ALASKA niebieska (długa) jest to funkcjonalne narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy podczas zimy. Idealnie nadaje się do skrobania szyby skutej lodem.

0,80 zł

Skrobaczka do szyb ALASKA PLUS-MIX + rękawica - DRAUMET
Kod
IZS3A-B333
Producent
DRAUMET

Skrobaczka do szyb ALASKA PLUS-MIX + rękawica jest to funkcjonalne narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy podczas zimy. Dodatkowo wyposażone w rękawice chroniącą przed zimnem.

7,90 zł

Skrobaczka do szyb - HIGO
Kod
5381
Producent
HIGO

Skrobaczka do szyb to funkcjonalne narzędzie do usuwania lodu z szyb samochodowych. Wykonana z trwałych materiałów.

2,30 zł

Skrobaczka do szyb z szczotką SnowXpert - FISKARS
Kod
1019352
Producent
FISKARS

Skrobaczka do szyb SnowXpert 1019352 jest to bardzo wytrzymała oraz trwała konstrukcja. Bezproblemowo zdrapuje lód z szyby. Obowiązkowe narzędzie dla każdego kierowcy zimą.

62,80 zł

Motoryzacja

 

Podstawą sprawnego działania warsztatów samochodowych jest dobre wyposażenie, które pozwoli szybko i skutecznie usunąć każdą usterkę. Motoryzacja to kategoria, w której przygotowaliśmy wszystko dla serwisów samochodowych czy punktów wymiany opon: począwszy od kluczy do filtrów olejów, kluczy do świec, poprzez klucze do kół i łyżki do opon, na różnego rodzaju podnośnikach i drobnych akcesoriach kończąc.

 

Nasza oferta z kategorii motoryzacja kierowana jest do dużych, profesjonalnych warsztatów, do niewielkich zakładów i serwisów opon, jak również do amatorów, którzy małe i duże naprawy wykonują samodzielnie we własnym garażu.

 

Oferta obejmuje szeroką gamę różnego rodzaju kluczy. Są to klucze do filtrów oleju łańcuchowe oraz szczękowe, które pozwalają szybko i sprawnie odkręcić filtr. Zużyte świece z łatwością można wymienić z wykorzystaniem kluczy do świec oraz nasadek. Z kolei w zakładach, które zajmują się wymianą opon i świadczą usługi wulkanizacji, doskonale sprawdzą się łyżki do opon oraz klucze do kół krzyżakowe. Te ostatnie dostępne są w różnych rozmiarach, w tym również w wersji opracowanej z myślą o kołach samochodów ciężarowych, a także warianty z dodatkowym wzmocnieniem. Będą one niezastąpionym narzędziem również w przydomowym warsztacie fanów motoryzacji, którzy zamiast zlecać usługę wymiany opon, wolą zająć się tym samodzielnie.

 


Obowiązkowo w wyposażeniu każdego serwisu aut muszą się też znaleźć podnośniki hydrauliczne krzyżakowe o różnym udźwigu, szczególnie typu "żaba" z kółkami, które znacznie usprawniają codzienne prace, a zarazem zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dla użytkowników nieprofesjonalnych, którzy muszą zmienić koło w awaryjnej sytuacji lub wykonać drobne naprawy, kierowane są niewielkie i wytrzymałe podnośniki słupkowe (hydrauliczne) oraz trapezowe.

 

Do nacinania gwintów wewnętrznych niezbędne są oferowane przez nas gwintowniki, narzynki i pokrętła do narzynek. Dostępne są zarówno jako pojedyncze produkty, jak również w starannie dobranych zestawach. Z kolei do wymiany łożysk polecamy solidne ściągacze do łożysk dwuramienne i trójramienne oraz ściągacze do sprężyn, dostosowane do wszystkich typów sprężyn w kolumnach oraz sprężyn niezależnych.

 


Dla szerokiego grona odbiorców profesjonalnych i nieprofesjonalnych, w kategorii motoryzacja przygotowaliśmy też narzędzia do smarowania (olejarki i pracujące pod wysokim ciśnieniem towornice), opaski samochodowe (plastikowe i stalowe ślimakowe), a także całą gamę akcesoriów. Znajdują się wśród nich chwytaki magnetyczne, które pozwolą wyciągnąć metalowe elementy nawet z najtrudniej dostępnych miejsc, lejki, miseczki magnetyczne, bity, zestawy kluczy nasadowych, szczelinomierze listkowe, kable rozruchowe i prostowniki, a także opryskiwacze. Oferujemy również sprzęt, bez którego codzienna praca w warsztacie byłaby znacznie utrudniona, jak np. żurawie warsztatowe i kompresory tłokowe, a także wyciągarki (łańcuchowe i linowe), dzięki którym transport ciężkich przedmiotów staje się zdecydowanie łatwiejszy i bezpieczniejszy.

 


Osobną grupą produktów zebranych w kategorii motoryzacja są zestawy specjalistyczne. Są to niewielkie, ale bardzo ważne przyrządy, jak np. skrobaczki do szyb czy narzędzia ratunkowe do rozbijania szyb i przecinania pasów bezpieczeństwa, a także pompki ciśnieniowo - podciśnieniowe przeznaczone do diagnostyki układu hamulcowego, skrzyni biegów, klimatyzacji oraz do diagnostyki systemów w samochodach i technice.