Marki

Dostępność


Klucz krzyżakowy do kół - wzmocniony - FASTERTOOLS
Kod
1778
Producent
FASTERTOOLS

Wzmocniony klucz krzyżakowy marki FASTERTOOLS do kół samochodowych z nasadkami sześciokątnymi. Produkt polecany przy serwisowaniu opon. Niezbędnik każdego kierowcy.

23,20 zł

Klucz krzyżakowy do kół - chromowany - FASTERTOOLS
Kod
1777
Producent
FASTERTOOLS

Chromowany klucz krzyżakowy marki FASTERTOOLS do kół samochodowych z nasadkami sześciokątnymi. Produkt polecany przy serwisowaniu opon. Niezbędnik każdego kierowcy.

21,30 zł

Klucz krzyżakowy do kół ciężarowych - FASTERTOOLS
Kod
2499
Producent
FASTERTOOLS

Wzmocniony klucz krzyżakowy marki FASTERTOOLS do kół samochodów ciężarowych z nasadkami sześciokątnymi. Produkt polecany przy serwisowaniu opon. Niezbędnik dla kierowców aut ciężarowych.

98,60 zł

Klucz krzyżakowy do kół - składany - FASTERTOOLS
Kod
4643
Producent
FASTERTOOLS

Składany klucz krzyżakowy marki FASTERTOOLS do kół samochodowych z nasadkami sześciokątnymi. Produkt polecany przy serwisowaniu opon. Niezbędnik każdego kierowcy.

39,80 zł

Nasadki do felg aluminiowych 3 szt. - FASTERTOOLS
Kod
4641
Producent
FASTERTOOLS

Nasadki do felg aluminiowych marki FASTERTOOLS stanowią niezbędne narzędzie w każdym warsztacie ogumienia. Zestaw zawiera 3 rozmiary nasadek o wysokiej jakości wykonania.

90,60 zł

Klucz do kół krzyżak SOFT - DRAUMET
Kod
7105
Producent
DRAUMET

Klucz do kół krzyżak SOFT marki DRAUMET jest to profesjonalny, bardzo solidnie wykonany z wysokiej jakości stali klucz. Nie skręca się i nie łamie się nawet pod wpływem bardzo dużego nacisku.

44,10 zł

Klucz do kół krzyżak - DRAUMET
Kod
7106
Producent
DRAUMET

Klucz do kół krzyżak marki DRAUMET jest to profesjonalny, bardzo solidnie wykonany z wysokiej jakości stali klucz. Nie skręca się i nie łamie się nawet pod wpływem bardzo dużego nacisku.

43,30 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!