Marki
Dostępność

Skrobaczka do szyb - HIGO
Kod
5381
Producent
HIGO

Skrobaczka do szyb to funkcjonalne narzędzie do usuwania lodu z szyb samochodowych. Wykonana z trwałych materiałów.

2,20 zł

Zestaw ściągaczy do tapicerki 27-częściowy - DRAUMET
Kod
8043
Producent
DRAUMET

Zestaw przeznaczony do użytku przez profesjonalistów jak i użytkowników domowych. Narzędzia wykonane z nylonu nie rysują powierzchni z którymi się stykają, co przyśpiesza i ułatwia proces rozbiórki wnętrza pojazdu. Poza zastosowaniem motoryzacyjnym, znajdują również zastosowanie w czynnościach domowych.

102,80 zł

Zestaw ściągaczy do tapicerki 5-częściowy - DRAUMET
Kod
8039
Producent
DRAUMET

Zestaw przeznaczony do użytku przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Narzędzia wykonane z nylonu nie rysują powierzchni z którymi się stykają, co przyśpiesza i ułatwia proces rozbiórki wnętrza pojazdu. Poza zastosowaniem motoryzacyjnym, znajdują również zastosowanie w czynnościach domowych.

27,50 zł

Zestaw skrobaków kompozytowych 4 części - DRAUMET
Kod
8041
Producent
DRAUMET

Skrobaki kompozytowe - DRAUMET wykonane z wysokiej jakości nylonu, świetnie się sprawdzą w pracach warsztatowych i nie tylko. Dzięki uniwersalnym rozmiarom oraz optymalnej długości są narzędziami wykorzystywanymi w każdym warsztacie motoryzacyjnym.

30,80 zł

Pompka ciśnieniowo-podciśnieniowa z akcesoriami - DRAUMET
Kod
8028
Producent
DRAUMET

Pompka ciśnieniowo-podciśnieniowa z akcesoriami marki DRAUMET służy do diagnostyki układu hamulcowego, skrzyni biegów, klimatyzacji oraz do diagnostyki systemów w samochodach i technice. Wykonana z wytrzymałych materiałów.

227,80 zł

Miernik ciśnienia sprężania do silników Diesla - DRAUMET
Kod
8030
Producent
DRAUMET

Miernik ciśnienia sprężania do silników Diesla marki DRAUMET służy do diagnostyki silnika z zapłonem samoczynnym w samochodach osobowych i dostawczych. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

230,40 zł

Wózek narzędziowy 217 el. - AIRPRESS
Kod
791560
Producent
AIRPRESS

Kompletny wózek narzędziowy, wyposażony w rozbudowany zestaw narzędzi w 7 modułach. Idealny do serwisu motoryzacyjnego i mechanicznego.

2 150,00 zł

Ściągacz do sprężyn - FASTER TOOLS
Kod
PLS-002
Producent
FASTERTOOLS

Ściągacz do sprężyn jest niezbędny w profesjonalnym serwisie podwozia. Jest dostosowany do wszystkich typów sprężyn w kolumnach oraz sprężyn niezależnych.

37,70 zł

Narzędzie ratunkowe do samochodu DRAUMET
Kod
8995
Producent
DRAUMET

Narzędzie ratunkowe do samochodu DRAUMET to niezastąpiony przyrząd służący zarówno do rozbijania szyb jak i odcinania pasów bezpieczeństwa w sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu. Każdy kierowca, który wyposaży się w ten produkt zdecydowanie zadba o swoje bezpieczeństwo.

41,70 zł