Marki

Dostępność


Skrobaczka do szyb - HIGO
Kod
5381
Producent
HIGO

Skrobaczka do szyb marki HIGO to funkcjonalne narzędzie do usuwania lodu z szyb samochodowych.

2,00 zł

ODSYSACZ HECHT 5
Kod
HECHT5
Producent
HECHT

ODSYSACZ HECHT 5 to zestaw naprawczy do spuszczania oleju silnikowego i paliwa.

39,90 zł

Łopata śniegowa samochodowa - FORESTER
Kod
ILS1-B333
Producent
FORESTER

Łopata śniegowa samochodowa jest to produkt Polski, posiada teleskopową rączkę, dzięki czemu możesz dopasować długość do pracy jaką wykonujesz. Idealny stosunek jakości do ceny.

24,30 zł

Blokada kół rozrządu do silników TDI - FASTERTOOLS
Kod
4288
Producent
FASTERTOOLS

Blokada kół rozrządu marki FASTERTOOLS przeznaczona do silników TDI oraz SDI w samochodach Seat, Skoda, Audi oraz Ford Galaxy. Profesjonalny zestaw w skład, którego wchodzą trzy blokady wykonane ze stali węglowej, chromowanej i oksydanowej.

45,60 zł

Pompka podciśnieniowa z akcesoriami - FASTERTOOLS
Kod
4296
Producent
FASTERTOOLS

Pompka podciśnieniowa marki FASTERTOOLS jest wielofunkcyjnym urządzeniem służącym do diagnostyki systemów w samochodach i technice, których działanie jest oparte na ciśnieniu lub podciśnieniu.

270,40 zł

Ściągacze do sprężyn McPherson - FASTERTOOLS
Kod
4292
Producent
FASTERTOOLS

Ściągacze do sprężyn McPherson marki FASTERTOOLS służą do wymiany amortyzatorów w zawieszeniu McPherson. Ściągacze posiadają wymienne uchwyty pozwalające na obsługę sprężyn o średnicy 65 do 212 mm. Produkt zapakowano w podręczną walizkę.

835,50 zł

Zaciskacz do pierścieni 50-125mm H75mm - FASTERTOOLS
Kod
4297
Producent
FASTERTOOLS

Zaciskacz do pierścieni marki FASTERTOOLS pomaga wpasować tłok do korpusu silnika. Produkt ten stanowi niezbędnik każdego mechanika przy remontowaniu silników spalinowych. Produkt dostępny w 3 wariantach zakresu pracy.

25,80 zł

Zestaw diagnostyczny dla wtryskiwaczy COMMON RAIL - FASTERTOOLS
Kod
4294
Producent
FASTERTOOLS

Zestaw diagnostyczny do wtryskiwaczy common rail marki FASTERTOOLS umożliwia przeprowadzenie diagnostyki systemów wtrysku produkcji: Bosch, Simens, Denso i Delphi w silnikach sześciocylindrowych. Diagnostyka polega na podłączeniu próbników lub listwy probierczej, za pomocą odpowiednich adapterów do przewodów przelewowych wtryskiwaczy oraz porównaniu ilości paliwa podawanego przez poszczególne wtryskiwacze; Podawanie większej lub mniejszej dawki paliwa przez którykolwiek wtryskiwacz oznacza jego wadę.

195,00 zł

Zestaw do demontażu szyb samochodowych FASTERTOOLS 4295
Kod
4295
Producent
FASTERTOOLS

Zestaw do demontażu szyb samochodowych marki FASTERTOOLS , składa się z siedmiu elementów zapewniających prawidłowe przeprowadzenie zabiegu wycinania/demontażu szyby.

101,80 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!