Marki
Dostępność

Folia stretch bezbarwna 3,0 kg - FASTER TOOLS
Kod
PLFSB 3,0
Producent
FASTERTOOLS

Folia stretch marki FASTER TOOLS idealnie nadaje się do ręcznego owijania ładunku. Bardzo wydajna i łatwa w użyciu. Elastyczna i wytrzymała, rozciągliwa nawet do 160 %.

42,80 zł

Nakrapiacz - FASTER TOOLS
Kod
PLNAK
Producent
FASTERTOOLS

Nakrapiacz marki FASTER TOOLS jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada włosie z włókna kokosowego. Doskonały stosunek jakości do ceny.

5,70 zł

Ulicówka 24 cm z trzonkiem - FASTER TOOLS
Kod
PLPL1640
Producent
FASTERTOOLS

Ulicówka marki FASTER TOOLS posiada drewniany trzonek i wykazuje się wysoką wytrzymałością.

11,30 zł

Uchwyt spawalniczy - FASTER TOOLS
Kod
PLK-160
Producent
FASTERTOOLS

Uchwyt spawalniczy marki FASTER TOOLS jest całkowicie izolowany i umożliwia spawanie ręczne we wszystkich pozycjach przy dogodnym mocowaniu elektrody w jednym z trzech możliwych położeń. Produkt dostępny w 4 wariantach.

10,00 zł

Taśma dwustronna - FASTER TOOLS
Kod
PLTDW-50-25
Producent
FASTERTOOLS

Taśma dwustronna marki FASTER TOOLS jest przeznaczona do zabezpieczania przed otarciami i uderzeniami. Zastosowano w niej bardzo mocny klej kauczukowy.

12,00 zł

Taśma malarska - FASTER TOOLS
Kod
PLTM50
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS służy do zabezpieczania stolarki i różnych elementów przed zabrudzeniem farbą podczas malowania. Zdecydowanie ułatwia pracę malarzom.

18,00 zł

Taśma malarska NIEBIESKA - FASTER TOOLS
Kod
PL4619PROMO
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS jest specjalnie przygotowana do długotrwałego utrzymywania się na powierzchni i łatwego usuwania bez uszkodzenia podłoża oraz pozostawiania śladów kleju. To najlepszy wybór zarówno dla profesjonalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.

11,00 zł

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80 mm / 100 m - FASTER TOOLS
Kod
PLPL2427
Producent
FASTERTOOLS

Taśma ostrzegawcza marki FASTER TOOLS znajduje swoje zastosowanie przy pracach drogowych, wysokościowych oraz w ruchu drogowym. Stosuje się ją do oznakowania miejsc niebezpiecznych.

4,50 zł

Taśma POLYTEX / duct tape - FASTER TOOLS
Kod
PLTS5
Producent
FASTERTOOLS

Taśma marki FASTER TOOLS jest wzmocniona gęstą siatką bawełniano-poliestrową. Cechuje się dobrą odpornością na rozciąganie i idealnie dopasowuje się do nieregularnych powierzchni. Dodatkowo można rozdzierać ją ręcznie na kawałki bez potrzeby używania nożyczek.

10,00 zł

Narzędzia budowlane

 

 

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju narzędzia ręczne budowlane, które obejmują zarówno niewielkie, ale bardzo ważne elementy, jak kołki, śruby, ołówki, poprzez narzędzia malarskie, aż po rozbudowaną gamę narzędzi glazurniczych. Pozwolą one szybko i sprawnie przeprowadzić wszystkie prace związane z remontem czy wykończeniem wnętrza.

 

Przeprowadzenie remontu nie jest możliwe bez odpowiednich narzędzi budowlanych, dlatego zaopatrują się w nie zarówno firmy, które zajmują się profesjonalnym wykańczaniem czy renowacją wnętrz, jak również przysłowiowe „złote rączki”, wykonujące tego typu prace samodzielnie.

 


Oferowane przez nas narzędzia budowlane podzieliliśmy na dwie grupy: narzędzia ręczne oraz narzędzia malarskie i glazurnicze.

 


W pierwszej znajdują się liczne produkty, którą pozwalają na efektywną pracę z różnymi materiałami. Są to np. dłuta do drewna, pilniki i tarniki, brzeszczoty (do drewna i metalu), bloki ścierne oraz różnego rodzaju imadła ślusarskie i modelarskie, które znacznie usprawniają proces obróbki wybranych elementów. Do użytkowników, którzy poszukują mocnego narzędzia ułatwiającego skopanie twardego podłoża czy rozdrobnienie większych skał, kierujemy solidne i wytrzymałe kilofy.

 


Wśród narzędzi budowlanych nie brakuje też śrub, linek, jak również wytrzymałych kłódek, które można stosować tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. W firmach budowlanych oraz w domach prywatnych sprawdzą się też nożyczki i noże (monterskie, z ostrzem łamanym, składanym i wiele innych), które – w zależności od wybranego wariantu – przetną tkaninę, papier, sznurek, wykładzinę czy izolację z kabla). Do cięcia metali polecamy też szeroką gamę nożyc do blachy – proste, prawe, lewe, a także nożyce do zadań specjalnych, które uporają się nawet z cięciem rynien, okładzin winylowych, izolacji, lin, papy, węży (nożyce warsztatowe). W przypadku konieczności cięcia prętów sprawdzą się natomiast nożyce ze stali chromowo-molibdenowej lub chromowo-wanadowej.

 


W grupie narzędzi budowlanych znajdują się też różnego rodzaju siekiery, piły, szufle węglowe, węglarki, pogrzebacze i toporki, które są niezbędne w wielu gospodarstwach domowych.

 


Równie szeroka jest oferta malarskich i glazurniczych. Obejmuje ona wszystko, co jest potrzebne do sprawnego wykonania prac budowlanych. Planując malowanie warto zaopatrzyć się w kuwety, pędzle (okrągłe, angielskie, płaskie, kaloryferowe i in.), wałki, taśmy do zabezpieczenia powierzchni, kije teleskopowe, wiadra i kratki malarskie. Odpowiednie przygotowanie chemii budowlanej ułatwią mieszadła, które pozwolą dokładnie wymieszać zaprawę czy farbę, a także szpachelki, kielnie i pace do gładzi oraz tynków.

 


Glazurnicy oraz osoby, które samodzielnie układają płytki mogą kupić u nas różnego rodzaju maszynki do cięcia i łamania glazury oraz pasujące do nich kółka tnące. W warsztacie glazurnika nie może też zabraknąć pac ułatwiających rozprowadzenie zaprawy klejowej, wycinaków otworów w glazurze czy krzyżyków dystansowych. Zwieńczenie prac i zabezpieczenie newralgicznych miejsc w kuchni czy łazience ułatwią też różnego rodzaju wyciskacze do silikonów, klejów i mas spoinowych.