Kółko tnące na trzpieniu do maszyny MGRŁ - FASTER TOOLS
Kod
WAL01
Producent
WALMER

Kółko tnące do glazury na trzpieniu o średnicy 8 mm marki FASTER TOOLS wykorzystywane jest do maszyny glazurniczej o modelu MGRŁ600 i innych z tej samej serii.

24,60 zł

Pistolet do pianki montażowej - FASTER TOOLS
Kod
6983
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet marki FASTER TOOLS zapewnia pewne i dokładne rozprowadzanie pianki montażowej. Dzięki swojemu starannemu wykonaniu oraz niewygórowanej cenie znalazł już miejsce w niejednym domu.

32,90 zł

Wyciskacz ramowy do silikonu - DRAUMET
Kod
6982
Producent
DRAUMET

Wyciskacz ramowy do silikonu marki DRAUMET to narzędzie, które swoją prostotą oraz wytrzymałością zawstydza niejeden wyciskacz z półki premium. Przeznaczony do użytku w ciężkich warunkach.

12,60 zł

Taśma malarska - FASTER TOOLS
Kod
PLTM50
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS służy do zabezpieczania stolarki i różnych elementów przed zabrudzeniem farbą podczas malowania. Zdecydowanie ułatwia pracę malarzom.

18,00 zł

Kliny do glazury duże - FASTER TOOLS
Kod
038
Producent
FASTERTOOLS

Kliny do glazury marki FASTER TOOLS wykonane są z tworzywa sztucznego. Idealnie służą przy każdym remoncie, dystansują przerwy pomiędzy płytkami, kafelkami. Opakowanie zawiera 30 sztuk.

0,90 zł

Folia niebieska malarska ochronna - FASTER TOOLS
Kod
9141
Producent
FASTERTOOLS

Folia ochronna marki FASTER TOOLS idealnie sprawdza się w zabezpieczaniu okna i parapetu podczas remontu. Produkt jest wykonany z polietylenu.

19,00 zł

Rączka do wałka 16 (6) - DRAUMET
Kod
6113
Producent
DRAUMET

Rączka do wałka marki DRAUMET jest wykorzystywana do wkładów o długości 16 cm i średnicy 6 mm. Wytrzymała rękojeść pozwala na długotrwałe użytkowanie.

1,50 zł

Wkład ELITAKOLOR 10 fi 10 - 2 szt. - DRAUMET
Kod
6106
Producent
DRAUMET

Wkład malarski marki DRAUMET idealnie nadaje się do malowania farbami emulsyjnymi i akrylowymi. Posiada tkaninę gęsto tkaną, która jest odporna na ścieranie.

1,90 zł

Rączka malarska do wałków - FASTER TOOLS
Kod
6100
Producent
FASTERTOOLS

Rączka malarska do wałków marki FASTER TOOLS jest wykonana z tworzywa sztucznego, idealnie pasuje do różnego rodzaju wkładów pod względem wielkości.

1,10 zł