Nakładka na klin poliamidowa Safe-T - FISKARS
Kod
1001616
Producent
FISKARS

Nakładka na klin poliamidowa marki FISKARS to bardzo wytrzymały element, który współpracuje z klinem Fiskars Safe -T 1001615. W razie zużycia można w łatwy sposób tę część wymienić.

79,20 zł

Kółko tnące na trzpieniu do maszyny MGRŁ - FASTER TOOLS
Kod
WAL01
Producent
WALMER

Kółko tnące do glazury na trzpieniu o średnicy 8 mm marki FASTER TOOLS wykorzystywane jest do maszyny glazurniczej o modelu MGRŁ600 i innych z tej samej serii.

17,30 zł

Pistolet do pianki montażowej - FASTER TOOLS
Kod
6983
Producent
FASTERTOOLS

Pistolet marki FASTER TOOLS zapewnia pewne i dokładne rozprowadzanie pianki montażowej. Dzięki swojemu starannemu wykonaniu oraz niewygórowanej cenie znalazł już miejsce w niejednym domu.

28,50 zł

Wyciskacz ramowy do silikonu - DRAUMET
Kod
6982
Producent
DRAUMET

Wyciskacz ramowy do silikonu marki DRAUMET to narzędzie, które swoją prostotą oraz wytrzymałością zawstydza niejeden wyciskacz z półki premium. Przeznaczony do użytku w ciężkich warunkach.

10,90 zł

Taśma malarska - FASTER TOOLS
Kod
PLTM50
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS służy do zabezpieczania stolarki i różnych elementów przed zabrudzeniem farbą podczas malowania. Zdecydowanie ułatwia pracę malarzom.

18,00 zł

Kliny do glazury duże - FASTER TOOLS
Kod
038
Producent
FASTERTOOLS

Kliny do glazury marki FASTER TOOLS wykonane są z tworzywa sztucznego. Idealnie służą przy każdym remoncie, dystansują przerwy pomiędzy płytkami, kafelkami. Opakowanie zawiera 30 sztuk.

0,90 zł

Pędzel płaski do farb olejnych - FASTER TOOLS
Kod
8479
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel płaski przeznaczony do malowania farbami olejnymi.

1,50 zł

Folia niebieska malarska ochronna - FASTER TOOLS
Kod
9141
Producent
FASTERTOOLS

Folia ochronna marki FASTER TOOLS idealnie sprawdza się w zabezpieczaniu okna i parapetu podczas remontu. Produkt jest wykonany z polietylenu.

17,70 zł

Mieszadło do farb - FASTER TOOLS
Kod
310
Producent
FASTERTOOLS

Mieszadło marki FASTER TOOLS wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, jest przeznaczone do mieszania materiałów płynnych np. farb, bejc i lakierów. Zalecane do użytku profesjonalnego.

5,70 zł