Marki
Dostępność

Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Kod
119
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec marki FASTER TOOLS nadaje się do malowania sufitów, ścian, przeznaczony jest do rozprowadzania klejów jak i farb emulsyjnych. Za pomocą tego pędzla sprawnie wykonasz wszelkie prace malarskie.

16,90 zł

Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Kod
647
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec marki FASTER TOOLS jest wykorzystywany do wszelkich prac związanych z malowaniem gruntami, farbami podkładowymi i farbami emulsyjnymi akrylowymi. Produkt doskonały do tapetowania.

9,10 zł

Pędzel ławkowiec
Kod
8502
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec to idealny produkt dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Doskonale radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Doskonale dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

7,60 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 70 mm
Kod
8497
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec 30 mm x 70 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

4,30 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 100 mm
Kod
8498
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec 30 mm x 100 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

5,20 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 120 mm
Kod
8499
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec 30 mm x 120 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

7,00 zł

Pędzel ławkowiec 40 mm x 140 mm
Kod
8500
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec 40 mm x 140 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

8,70 zł

Pędzel ławkowiec 50 mm x 150 mm
Kod
8501
Producent
FASTERTOOLS

Pędzel ławkowiec 50 mm x 150 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

12,00 zł