Marki
Dostępność

Szpachelka nierdzewna - FASTER TOOLS
Kod
155
Producent
FASTERTOOLS

Szpachelka nierdzewna marki FASTER TOOLS jest wykonana z najwyższej jakości stali o wszechstronnym zastosowaniu przy pracach budowlanych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,00 zł

Szpachle japonki 4 szt. - FASTER TOOLS
Kod
1714
Producent
FASTERTOOLS

Szpachle japonki marki FASTER TOOLS są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ulegają korozji. Posiadają uchwyty z tworzywa sztucznego, które są bardzo wygodne. Służą do nakładania i wygładzania masy szpachlowej.

4,30 zł

Szpachelka nierdzewna SOFT - FASTER TOOLS
Kod
6044
Producent
FASTERTOOLS

Szpachelka nierdzewna marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyprofilowana idealnie do ręki rękojeść sprawia, że wzrasta komfort pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,80 zł

Szpachelka nierdzewna Faster Tools (40-100 mm)
Kod
8843
Producent
FASTERTOOLS

Szpachelka nierdzewna marki Faster Tools dostępna w czterech rozmiarach, część robocza wykonana została ze stali nierdzewnej, a jej rękojeść z tworzywa dwukomponentowego. Doskonały stosunek jakości do ceny. Swoje zastosowanie znajdzie w przemyśle i rzemiośle w rękach profesjonalisty. Ponadto znakomicie sprawdzi się w rękach amatora w domowych remontach.

4,10 zł

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 40 x 215 mm Faster Tools
Kod
1009
Producent

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 40 x 215 mm Faster Tools to niezastąpione narzędzie, przeznaczone do prac remontowo - budowlanych. Produkt przeznaczony do szpachlowania, ale również do uzupełniania ubytków, usuwania zanieczyszczeń czy wygładzania powierzchni.

5,20 zł

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 60 x 215 mm Faster Tools
Kod
1010
Producent

Wytrzymała szpachelka do szpachlowania 60 x 215 mm Faster Tools została wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej. Doskonale sprawdzi się w rękach profesjonalistów prac remontowo - budowlanych, zadowoli również amatorów domowych remontów.

5,70 zł

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 80 x 215 mm Faster Tools
Kod
1011
Producent

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 80 x 215 mm Faster Tools posiada ergonomiczną rękojeść z dwukomponentowego tworzywa sztucznego. Produkt sprawdzi się w różnego rodzaju pracach wykończeniowych.

6,00 zł

Szpachelka do szpachlowania nierdzewna 100 x 215 mm Faster Tools
Kod
1012
Producent

Szpachelka nierdzewna 100 x 215 mm Faster Tools o uniwersalnym zastosowaniu. Szpachlowanie, skrobanie, wygładzanie, uzupełnianie ubytków - to wszystko za pomocą jednego produktu, wykonanego z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej polerowanej.

6,90 zł