Marki
Dostępność

Szpachelka z drewnianą rękojeścią - HIGO
Kod
399
Producent
HIGO

Szpachelka marki HIGO jest wykonana ze stali węglowej, co charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością. Posiada drewnianą rękojeść, która jest bardzo wytrzymała i odporna na wszelkie zanieczyszczenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,40 zł

Szpachelka - FASTER TOOLS
Kod
1009
Producent
FASTERTOOLS

Szpachelka malarska marki FASTER TOOLS jest wykonana z materiałów wysokiej jakości. Przeznaczona do prac wykończeniowych: wygładzania, uzupełniania ubytków i skrobania zanieczyszczeń. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,60 zł

Szpachelka nierdzewna - DRAUMET
Kod
4329
Producent
DRAUMET

Szpachelka nierdzewna marki DRAUMET jest przeznaczona do wykończeniowych prac budowlanych: wygładzania, uzupełniania ubytków czy usuwania zanieczyszczeń. Wysoka jakość materiałów stosowanych podczas produkcji gwarantuje długą żywotność.

6,30 zł

Szpachelka polerowana 40 mm - FASTER TOOLS
Kod
413
Producent
FASTERTOOLS

Szpachelka malarska polerowana marki FASTER TOOLS przeznaczona do wykończeniowych prac budowlanych. Jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2,30 zł

Szpachelka skrobak malarski - FASTER TOOLS
Kod
4593
Producent
FASTERTOOLS

Skrobak malarski marki FASTER TOOLS jest wykonany z polerowanej stali węglowej, przeznaczony do skrobania powierzchni w celu ich wygładzenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

5,50 zł

Szpachla - STANLEY
Kod
STHT0-05786
Producent
STANLEY

Szpachla firmy STANLEY przeznaczona jest do wykończeniowych prac budowlanych: wygładzania, uzupełniania ubytków czy usuwania zanieczyszczeń. Posiada ostrze profilowane z bi-materiałową rękojeścią.

35,70 zł

Szpachla do sztablatury - STANLEY
Kod
STHT0-05934
Producent
STANLEY

Szpachla do sztablatury firmy STANLEY służy do nakładania gładzi gipsowych i wyrównywania tynków. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada bi-materiałowy uchwyt, który dobrze leży w dłoni, co poprawia wygodę użytkowania.

31,90 zł

Szpachla kątowa - STANLEY
Kod
STHT0-26089
Producent
STANLEY

Szpachla kątowa firmy STANLEY z przeznaczeniem do krawędzi sufitowych. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada profilowane ostrze ułatwiające prace wykończeniowe.

32,20 zł

Szpachla krawędziowa zestaw 3 szt. - STANLEY
Kod
STHT0-05896
Producent
STANLEY

Szpachla krawędziowa firmy STANLEY przeznaczona do krawędzi sufitowych oraz ściennych. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bi-materiałowy uchwyt dobrze leży w dłoni, co poprawia wygodę użytkowania. Zestaw zawiera 3 sztuki szpachli.

171,50 zł