Marki
Dostępność

Taśma dwustronna - FASTER TOOLS
Kod
PLTDW-50-25
Producent
FASTERTOOLS

Taśma dwustronna marki FASTER TOOLS jest przeznaczona do zabezpieczania przed otarciami i uderzeniami. Zastosowano w niej bardzo mocny klej kauczukowy.

12,00 zł

Taśma malarska - FASTER TOOLS
Kod
PLTM50
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS służy do zabezpieczania stolarki i różnych elementów przed zabrudzeniem farbą podczas malowania. Zdecydowanie ułatwia pracę malarzom.

18,00 zł

Taśma malarska NIEBIESKA - FASTER TOOLS
Kod
PL4619PROMO
Producent
FASTERTOOLS

Taśma malarska marki FASTER TOOLS jest specjalnie przygotowana do długotrwałego utrzymywania się na powierzchni i łatwego usuwania bez uszkodzenia podłoża oraz pozostawiania śladów kleju. To najlepszy wybór zarówno dla profesjonalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.

11,00 zł

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 80 mm / 100 m - FASTER TOOLS
Kod
PLPL2427
Producent
FASTERTOOLS

Taśma ostrzegawcza marki FASTER TOOLS znajduje swoje zastosowanie przy pracach drogowych, wysokościowych oraz w ruchu drogowym. Stosuje się ją do oznakowania miejsc niebezpiecznych.

4,50 zł

Taśma POLYTEX / duct tape - FASTER TOOLS
Kod
PLTS5
Producent
FASTERTOOLS

Taśma marki FASTER TOOLS jest wzmocniona gęstą siatką bawełniano-poliestrową. Cechuje się dobrą odpornością na rozciąganie i idealnie dopasowuje się do nieregularnych powierzchni. Dodatkowo można rozdzierać ją ręcznie na kawałki bez potrzeby używania nożyczek.

10,00 zł

Taśma do połączeń - FASTER TOOLS
Kod
PLPL2420
Producent
FASTERTOOLS

Taśma marki FASTER TOOLS to niezbędne narzędzie przy łączeniu płyt kartonowo-gipsowych, po zastosowaniu produktu połączenia nie pękają. Jest wykonana z włókna szklanego z delikatną warstwą kleju.

10,00 zł

Taśma tynkarska pomarańczowa 48 mm x 20 m - FASTER TOOLS
Kod
PL5848
Producent
FASTERTOOLS

Taśma tynkarska marki FASTER TOOLS doskonale sprawdza się na chropowatych powierzchniach takich jak: tynk lub cegła. Specjalna technologia sprawia, że produkt łatwo się przerywa, co ułatwia użytkowanie.

5,90 zł

Taśma pakowa brązowa - FASTER TOOLS
Kod
PLTPB
Producent
FASTERTOOLS

Taśma pakowa marki FASTER TOOLS w kolorze brązowym to idealny produkt do zabezpieczenia paczek. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,10 zł

Taśma pakowa hot-melt 48 x 40 - FASTER TOOLS
Kod
PLTPDN1A
Producent
FASTERTOOLS

Taśma pakowa marki FASTER TOOLS idealnie nadaje się do klejenia kartonów, folii czy papier. Posiada bardzo mocny klej, który jest odporny na wilgoć.

1,70 zł