Marki
Dostępność

Przyrząd ustalający do ościeżnic drzwi - BESSEY
Kod
TMS
Producent
BESSEY

Przyrząd ustalający do ościeżnic drzwi marki BESSEY zapewnia utrzymanie stałego wymiaru wewnętrznego ościeżnic drzwi podczas osadzania i wypełniania pianką. Doskonały stosunek jakości do ceny.

153,20 zł

Folia stretch bezbarwna 3,0 kg - FASTER TOOLS
Kod
PLFSB 3,0
Producent
FASTERTOOLS

Folia stretch marki FASTER TOOLS idealnie nadaje się do ręcznego owijania ładunku. Bardzo wydajna i łatwa w użyciu. Elastyczna i wytrzymała, rozciągliwa nawet do 160 %.

29,40 zł

Zacisk kleszczowy - FASTER TOOLS
Kod
PLZBK35
Producent
FASTERTOOLS

Zacisk kleszczowy marki FATER TOOLS dzięki silnej sprężynie pozwala na pewne mocowanie masowego przewodu spawalniczego. Obecnę są miedziane nakładki szczęk, które poprawiają przewodzenie prądu w czasie spawania.

10,00 zł

Zacisk biegunowy - FASTER TOOLS
Kod
PLZB-50
Producent
FASTERTOOLS

Zacisk biegunowy marki FASTER TOOLS jest wygodny i szybki w użyciu. Dostępny w dwóch rozmiarach. Doskonały stosunek jakości do ceny.

10,00 zł

Nożyk do ściągania izolacji - KNIPEX
Kod
985303
Producent
KNIPEX

Nożyk do ściągania izolacji marki KNIPEX jest idealny do kabli okrągłych. Posiada solidne ostrze w kształcie haka, który ułatwia prace. Dodatkowym atutem są antypoślizgowe komponenty z miękkiego materiału.

70,70 zł

Klucz wielofunkcyjny do szaf - KNIPEX
Kod
001106V01
Producent
KNIPEX

Klucz wielofunkcyjny do szaf marki KNIPEX jest stosowany w budownictwie. Przyrząd posiada 9 różnych profili odlewanych ciśnieniowo ze stopu cynku w jednym kluczu.

169,00 zł

Stół składany FATMAX EXPRESS - STANLEY
Kod
FMST1-75672
Producent
STANLEY

Stół składany marki STANLEY jest bardzo szybki w montażu, lekki oraz wygodny w użytku. Zestaw zawiera wygodny uchwyt, który ułatwia transport. Przedmiot idealny dla każdego majsterkowicza.

514,60 zł

Nakładka na klin poliamidowa Safe-T - FISKARS
Kod
1001616
Producent
FISKARS

Nakładka na klin poliamidowa marki FISKARS to bardzo wytrzymały element, który współpracuje z klinem Fiskars Safe -T 1001615. W razie zużycia można w łatwy sposób tę część wymienić.

79,20 zł

Nożyce do kabli 165 mm - KNIPEX
Kod
9511165
Producent
KNIPEX

Nożyce do kabli marki KNIPEX zapewniają czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia. Obecna jest powlekana rękojeść z tworzywa sztucznego. Produkt przeznaczony do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych.

109,00 zł