Marki

Dostępność


Kłódka mosiądzowana - FASTER TOOLS
Kod
2007
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka mosiądzowana z hartowanym kabłąkiem marki FASTERTOOLS dostarczana jest z trzema kluczami. Praktyczność i wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

3,80 zł

Kłódka chromowana - FASTER TOOLS
Kod
2001
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka chromowana z hartowanym kabłąkiem marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy.

12,80 zł

Kłódka Lux - FASTER TOOLS
Kod
2813
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka LUX marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy. Obecna specjalna budowa zapobiegająca możliwość przecięcia pałąka.

16,90 zł

Kłódka - FASTER TOOLS
Kod
2810
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy. Obecna specjalna budowa zapobiegająca możliwość przecięcia pałąka.

16,90 zł

Kłódka żeliwna - FASTER TOOLS
Kod
285
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka żeliwna marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi i żeliwnemu korpusowi.

3,20 zł

Kłódka trzpieniowa - FASTER TOOLS
Kod
2004
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka trzpieniowa marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

20,30 zł

Kłódka wzmocniona - FASTER TOOLS
Kod
3819
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka wzmocniona marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

6,90 zł

Kłódka z długim uchem - FASTER TOOLS
Kod
4617
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka z długim uchem marki FASTER TOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i sprawdza się w każdych warunkach. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

4,90 zł

Kłódka mosiężna wewnątrz szyfrowa 20 mm - STANLEY
Kod
S742-050
Producent
STANLEY

Kłódka mosiężna marki STANLEY przeznaczona do codziennego użytkowania, jest to połączenie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości. Odpowiednie systemy zabezpieczeń zapewniają wysoki komfort użytkowania.

19,68 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!