Marki
Dostępność

Kłódka mosiądzowana - FASTER TOOLS
Kod
2007
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka mosiądzowana z hartowanym kabłąkiem marki FASTER TOOLS dostarczana jest z trzema kluczami. Praktyczność i wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

3,90 zł

Kłódka chromowana - FASTER TOOLS
Kod
2001
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka chromowana z hartowanym kabłąkiem marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy.

13,30 zł

Kłódka Lux - FASTER TOOLS
Kod
2813
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka LUX marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy. Obecna specjalna budowa zapobiegająca możliwość przecięcia pałąka.

17,60 zł

Kłódka - FASTER TOOLS
Kod
2810
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostarczana z kompletem kluczy. Obecna specjalna budowa zapobiegająca możliwość przecięcia pałąka.

17,60 zł

Kłódka żeliwna - FASTER TOOLS
Kod
285
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka żeliwna marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi i żeliwnemu korpusowi.

3,30 zł

Kłódka trzpieniowa - FASTER TOOLS
Kod
2004
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka trzpieniowa marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

21,20 zł

Kłódka wzmocniona - FASTER TOOLS
Kod
3819
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka wzmocniona marki FASTER TOOLS przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

7,20 zł

Kłódka z długim uchem - FASTER TOOLS
Kod
4617
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka z długim uchem marki FASTER TOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i sprawdza się w każdych warunkach. Wysoką trwałość zawdzięcza hartowanemu kabłąkowi.

5,10 zł

Kłódka nierdzewna 40mm - FASRTER TOOLS
Kod
9742
Producent
FASTERTOOLS

Kłódka nierdzewna 40mm marki FASRTER TOOLS w całości wykonana z stali nierdzewnej.

61,20 zł