Marki
Dostępność

Piła do metalu uchwyt plastikowy - FASTER TOOLS
Kod
1449
Producent
FASTERTOOLS

Piła marki FASTER TOOLS przeznaczona do obrabiania metalu. Plastikowa rękojeść jest bardzo wytrzymała i ergonomiczna, co znacznie zwiększa komfort podczas pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,80 zł

Piła do metalu - FASTER TOOLS
Kod
3490
Producent
FASTERTOOLS

Piła do metalu marki FASTER TOOLS jest doskonałym narzędziem przydatnym podczas prac warsztatowych. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę podczas użytkowania, wytrzymały korpus gwarantuje długą żywotność.

13,70 zł

Piła do metalu uchwyt plastikowy - HIGO
Kod
346
Producent
HIGO

Piła do metalu marki HIGO jest przydatna podczas prac warsztatowych. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę podczas użytkowania, a wytrzymały korpus gwarantuje długą żywotność.

8,60 zł

Piła do metalu 300 mm Soft - FASTER TOOLS
Kod
4647
Producent
FASTERTOOLS

Piła do metalu marki FASTER TOOLS posiada ergonomiczną rękojeść typu Soft, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Doskonały stosunek jakości do ceny.

28,40 zł

Piła do metalu 300 mm Soft - DRAUMET
Kod
3486
Producent
DRAUMET

Piła do metalu marki DRAUMET posiada ergonomiczną rękojeść typu Soft, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Doskonały stosunek jakości do ceny.

27,60 zł

Piła do metalu uchwyt drewniany - FASTER TOOLS
Kod
3488
Producent
FASTERTOOLS

Piła do metalu marki FASTER TOOLS posiada drewnianą rękojeść, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy.

22,60 zł

Piła do metalu Profi - FASTER TOOLS
Kod
716
Producent
FASTERTOOLS

Piła do metalu marki FASTER TOOLS posiada ergonomiczny, gumowany uchwyt, co zapewnia komfortową pracę. Dodatkowy schowek na zapasowe brzeszczoty pozwala na lepszą organizację czasu pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

38,20 zł

Piła do metalu 300 mm - STANLEY
Kod
15-122-1
Producent
STANLEY

Piła do metalu marki STANLEY posiada rączkę z tworzywa ,a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy.

33,00 zł

Piła do metalu kompozytowa - STANLEY
Kod
15-892-2
Producent
STANLEY

Piła do metalu kompozytowa marki STANLEY posiada ramę z wysokoudarowego polimeru ze stalowym trzpieniem, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia ustawienie brzeszczota pod kątem 90° i 45°.

51,50 zł