Marki
Dostępność

Klucze płasko - oczkowe 4 szt. 10, 13, 17, 19 mm - WERA
Kod
05073290001
Producent
Wera

Zestaw marki WERA zawiera klucze płasko - oczkowe wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz pokryte powłoką niklowo-chromową. Możliwe jest bezpieczne wkręcanie nawet przy wysokich momentach obrotowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

409,60 zł

Klucz płasko - oczkowy - DRAUMET
Kod
4257
Producent
DRAUMET

Klucz płasko - oczkowy marki DRAUMET to profesjonalny produkt wykonany ze stali Cr-V, posiadający chromowane, szlifowane powierzchnie. Doskonały stosunek jakości do ceny.

22,60 zł

Klucz płasko - oczkowy satyna - FASTER TOOLS
Kod
1271
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko - oczkowy satyna marki FASTER TOOLS to profesjonalny produkt wykonany ze stali Cr-V, posiadający chromowane, szlifowane powierzchnie. Doskonały stosunek jakości do ceny.

21,30 zł

Klucz płasko - oczkowy - STANLEY
Kod
87-083-4
Producent
STANLEY

Klucz płasko - oczkowe marki STANLEY jest pokryty powłoką niklu chroniącą przed korozją. Przeznaczony do profesjonalnego użytku w warsztatach naprawczych, serwisach motoryzacyjnych i motocyklowych oraz różnych gałęziach przemysłu, doskonale sprawdzi się także w gospodarstwach domowych.

41,10 zł

Klucz płasko - oczkowy - HIGO
Kod
5166
Producent
HIGO

Klucz płasko - oczkowy marki HIGO jest wykonany ze stali narzędziowej węglowej. Produkt przeznaczony do użytku w gospodarstwie domowym.

2,10 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 8 x 146 mm Faster Tools
Kod
8606
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem to profesjonalne narzędzie marki Faster Tools o średnicy oczka 8 mm i długości całkowitej 146 mm, do produkcji którego użyto odpornej na korozję i zniszczenia stali chromowo - wanadowej chromowanej. Narzędzie wyposażone w funkcjonalny przegub, przeznaczone zarówno do użytku przez profesjonalistów, jak i miłośników majsterkowania.

15,10 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 10 x 160 mm Faster Tools
Kod
8607
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko - oczkowy 10 x 160 mm Faster Tools to doskonale zaprojektowane narzędzie, o mocnej, stabilnej konstrukcji z grzechotką, umieszczoną na przegubie, dzięki któremu użytkownik dotrze w najmniej dostępne miejsce. Klucz zadowoli wymagających użytkowników poszukujących precyzyjnego produktu, znacznie ułatwiającego pracę.

16,60 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 12 x 182 mm Faster Tools
Kod
8608
Producent
FASTERTOOLS

Klucz marki Faster Tools 12 x 182 mm to wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych. Konstrukcja wykonana ze stali chromowo - wanadowej, dodatkowo chromowanej zapewnia długą żywotność narzędzia. Klucz głównie do użytku w przemyśle i rzemiośle, sprawdzi się również w warsztatach samochodowych oraz przy małych, domowych remontach.

18,20 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 14 x 206 mm Faster Tools
Kod
8610
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem Faster Tools o wymiarach 14 mm - średnica oczka i 206 mm długości całkowitej został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, ceniących sobie komfort pracy. Przegub zastosowany w kluczu gwarantuje dojście do śruby nawet w najmniej dostępnych przestrzeniach. Znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle i rzemiośle, jak również w przydomowym warsztacie majsterkowicza.

20,80 zł