Marki
Dostępność

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką - STANLEY
Kod
13-303-1
Producent
STANLEY

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką marki STANLEY posiada trwałą powłokę chrom - mat zabezpieczającą przed korozją. Przeznaczony do profesjonalnego użytku w warsztatach naprawczych, serwisach motoryzacyjnych i motocyklowych oraz różnych gałęziach przemysłu, doskonale sprawdzi się także w gospodarstwach domowych.

47,60 zł

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką - STANLEY
Kod
89-934-4
Producent
STANLEY

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką marki STANLEY jest pokryty powłoką niklu zabezpieczającą przed korozją. Przeznaczony do profesjonalnego użytku w warsztatach naprawczych, serwisach motoryzacyjnych i motocyklowych oraz różnych gałęziach przemysłu, doskonale sprawdzi się także w gospodarstwach domowych.

28,90 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 8 x 146 mm Faster Tools
Kod
8606
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem to profesjonalne narzędzie marki Faster Tools o średnicy oczka 8 mm i długości całkowitej 146 mm, do produkcji którego użyto odpornej na korozję i zniszczenia stali chromowo - wanadowej chromowanej. Narzędzie wyposażone w funkcjonalny przegub, przeznaczone zarówno do użytku przez profesjonalistów, jak i miłośników majsterkowania.

16,10 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 10 x 160 mm Faster Tools
Kod
8607
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko - oczkowy 10 x 160 mm Faster Tools to doskonale zaprojektowane narzędzie, o mocnej, stabilnej konstrukcji z grzechotką, umieszczoną na przegubie, dzięki któremu użytkownik dotrze w najmniej dostępne miejsce. Klucz zadowoli wymagających użytkowników poszukujących precyzyjnego produktu, znacznie ułatwiającego pracę.

17,70 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 12 x 182 mm Faster Tools
Kod
8608
Producent
FASTERTOOLS

Klucz marki Faster Tools 12 x 182 mm to wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych. Konstrukcja wykonana ze stali chromowo - wanadowej, dodatkowo chromowanej zapewnia długą żywotność narzędzia. Klucz głównie do użytku w przemyśle i rzemiośle, sprawdzi się również w warsztatach samochodowych oraz przy małych, domowych remontach.

19,40 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 14 x 206 mm Faster Tools
Kod
8610
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem Faster Tools o wymiarach 14 mm - średnica oczka i 206 mm długości całkowitej został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, ceniących sobie komfort pracy. Przegub zastosowany w kluczu gwarantuje dojście do śruby nawet w najmniej dostępnych przestrzeniach. Znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle i rzemiośle, jak również w przydomowym warsztacie majsterkowicza.

22,20 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 15 x 212 mm Faster Tools
Kod
8611
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem Faster Tools o długości całkowitej 212 mm i średnicy oczka 15 mm to wysokiej jakość produkt, zapewniający maksymalny komfort pracy, dotrze nawet w ciężko dostępne miejsca. Mocna, stalowa konstrukcja zapewnia długą żywotność narzędzia oraz ochronę przed uszkodzeniem i korozją.

24,40 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 17 x 230 mm Faster Tools
Kod
8612
Producent
FASTERTOOLS

Profesjonalny klucz płasko – oczkowy 17 x 230 mm Faster Tools z grzechotką, posiadającą 72 zęby, umieszczoną na funkcjonalnym przegubie. Idealnie skonstruowany produkt pozwoli na szybką, sprawną, a zarazem dokładną pracę, nawet w trudno dostępnych przestrzeniach. Klucz sprawdzi się zarówno w przemyśle, jak i rzemiośle, zadowoli również niejednego pasjonata majsterkowania.

28,60 zł

Klucz płasko - oczkowy z grzechotką i przegubem 19 x 254 mm Faster Tools
Kod
8613
Producent
FASTERTOOLS

Klucz płasko – oczkowy z grzechotką i przegubem 19 x 254 mm Faster Tools to narzędzie o solidnej, stalowej konstrukcji, która zapewnia długą żywotność narzędzia. Zastosowany przegub jest elementem, który zmienia postać zwykłego klucza na wysoce funkcjonalne narzędzie, mogące dotrzeć tam, gdzie inne klucze nie pomogły ( ciasne, wąskie przestrzenie ). Klucz z pewnością zadowoli wymagających użytkowników.

31,30 zł