Marki
Dostępność

Lutownica gazowa 2 KW + wąż 1,5 m - FASTER TOOLS
Kod
4345
Producent
FASTERTOOLS

Lutownica gazowa marki FASTER TOOLS posiada ergonomiczną rękojeść z regulacją płomienia. Doskonale sprawdza się w pracach blacharskich, dekarskich, w wszelkiego rodzaju pracach ślusarskich oraz motoryzacyjnych.

134,70 zł

Lampa lutownicza - FASTER TOOLS
Kod
4621
Producent
FASTERTOOLS

Lampa lutownicza marki FASTER TOOLS posiada automatyczny zapalnik, regulację wielkości płomienia oraz komfortową rękojeść. To produkt o lekkiej oraz wytrzymałej konstrukcji.

73,60 zł

Palnik gazowy obrotowy 1,03 kW Faster Tools
Kod
8999
Producent
FASTERTOOLS

Palnik gazowy marki Faster Tools 1,03 kW wykonany ze stali ocynkowanej i tworzywa sztucznego to wielozadaniowe narzędzie, które stosowane jest między innymi do prac naprawczych, instalacyjnych, opalania farb czy rozpalania grilla. Produkt posiada regulację wielkości płomienia, a także mechanizm obrotowy 360°, który pozwala na pracę pod każdym kątem.

40,10 zł

Palnik gazowy 1,3 kW Faster Tools
Kod
8998
Producent
FASTERTOOLS

Palnik gazowy marki Faster Tools wykonany ze stali ocynkowanej i tworzywa sztucznego, to urządzenie o szerokim spektrum działania od prac naprawczych, instalacyjnych, przez majsterkowanie do rozpalania ogniska. Produkt posiada regulację wielkości płomienia i jest stosowany wyłącznie z nabojami gazowymi.

28,00 zł