Marki
Dostępność

Miara 3 m x 16 mm - HIGO
Kod
5941
Producent
HIGO

Miara marki HIGO wykonana ze stali, posiada korpus osłaniający, który wyposażony jest w przycisk automatycznego zwijania. Dodatkowo zawiera poręczny sznurek do zawieszenia miary na nadgarstku.

4,80 zł

Dalmierz laserowy 50 m - DeWALT
Kod
DW03050-XJ
Producent
DeWalt

Dalmierz laserowy marki DeWALT cechuje się bardzo dobrym przystosowaniem do najtrudniejszych warunków pracy na placu budowy (upadki i uderzenia). Posiada podświetlany 2 - liniowy wyświetlacz, aby zapewnić widoczność w każdych warunkach pracy oraz wypukłe przyciski pozwalające uniknąć pomyłki podczas wykonywania pomiarów.

625,80 zł

Sznurek murarski 1,7 / 50 m żółty - FASTER TOOLS
Kod
PLSM
Producent
FASTERTOOLS

Sznurek murarski marki FASTER TOOLS wykazuje się wysoką wytrzymałością, jest wykonany z jedwabiu polipropylenowego. Produkt odporny na działanie wody i promieni UV. Doskonały stosunek jakości do ceny

7,50 zł

Laser krzyżowy + detektor - DeWALT
Kod
DW088KD-XJ
Producent
DeWalt

Laser krzyżowy + detektor marki DeWALT to nowa wersja popularnego i bardzo znanego narzędzia, laser ten niezbędny jest na każdej budowie i w każdej firmie budowlano - montażowej. Można używać go przy poziomowaniu oświetlenia, różnego rodzaju wyłączników, przewodów kanalizacyjnych itp.

1 115,80 zł

Laser liniowy samopoziomujący - DeWALT
Kod
DW089K-XJ
Producent
DeWalt

Laser liniowy samopoziomujący marki DeWALT idealnie odnajduje swoje zastosowanie do wyznaczania pionu, poziomu i pionu bocznego z dokładnością do 0,3 mm / m. Wbudowany, ruchomy uchwyt magnetyczny umożliwia łatwe mocowanie na powierzchniach metalowych.

1 488,40 zł

Laser krzyżowy samopoziomujący - MAKITA
Kod
SK104Z
Producent
MAKITA

Laser krzyżowy marki MAKITA z szybkim czasem samopoziomowania, osiąga stabilność nawet w ciągu 3 sekund w celu zwiększenia wydajności. Przedłużona żywotność baterii dzięki trybowi pulsacyjnemu.

847,60 zł

Poziomica Electronic 61 cm - STABILA
Kod
17670
Producent
STABILA

Poziomica marki STABILA posiada wyjątkowo sztywny aluminiowy profil z wzmacniającymi żebrami. Wyposażona jest w dwa cyfrowe wyświetlacze umożliwiające optymalny odczyt w każdej sytuacji, istnieje możliwość podświetlenia za pomocą przycisku. Produkt dostarczany z torbą umożliwiającą bezpieczny transport.

962,10 zł

Laser liniowy 10,8 V czerw. wiązka AKU - DeWALT
Kod
DCE089D1R-QW
Producent
DeWalt

Laser liniowy samopoziomujący marki DeWALT jest to wysoce dokładny laser z 3 wiązkami: pionową, poziomą oraz pionu bocznego. Współpracuje z detektorem na odległość do 50 m. Specjalna konstrukcja obudowy zapewnia utrzymanie kalibracji lasera w najtrudniejszych warunkach pracy na budowie.

2 551,70 zł

Dalmierz laserowy DISTO D110 - LEICA
Kod
808088
Producent
LEICA

Dalmierz laserowy marki LEICA to najmniejszy na świecie ręczny dalmierz laserowy ze zintegrowaną technologią Bluetooth®. Z łatwością tworzy plany pomieszczeń i szkice przez połączenia z aplikacją Leica DISTO™ sketch zainstalowaną na smartfonie lub tablecie. Idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.

459,00 zł