Marki

Dostępność


Cyfrowy miernik długości Smart Measure Pro - STANLEY
Kod
STHT1-77366
Producent
DeWalt

Cyfrowy miernik długości jest kompatybilny z większością telefonów smartphone oraz tabletów z kamerą. Oszacuj zapotrzebowanie na materiał podczas planowania i organizacji projektów budowlanych.

660,90 zł

Miara 3mx16mm - HIGO
Kod
5941
Producent
HIGO

Miara to wysokiej jakości taśma wykonana ze stali. Korpus osłaniający wyposażony w przycisk automatycznego zwijania. Poręczny sznurek do zawieszenia miary na nadgarstku.

5,00 zł

Dalmierz laserowy 50m - DeWALT
Kod
DW03050-XJ
Producent
DeWalt

Dalmierz laserowy cechuje się bardzo dobrym przystosowaniem do najtrudniejszych warunków pracy na placu budowy (upadki i uderzenia). Zasięg aż do 50m z dokładnością do +/- 1,5mm. Posiada ochronę szczelności IP65. W zestawie baterie oraz etui do paska.

488,30 zł

Sznurek murarski 1.7/ 50m żółty
Kod
PLSM
Producent
FASTERTOOLS

Sznurek murarski wykazuje się wysoką wytrzymałością. Bardzo wysoki stosunek jakości do ceny

7,50 zł

Laser krzyżowy + detektor - DeWALT
Kod
DW088KD-XJ
Producent
DeWalt

Laser krzyżowy + detektor to nowa wersja popularnego i bardzo znanego narzędzia, laser ten niezbędny jest na każdej budowie i w każdej firmie budowlano-montażowej. Dzięki magnetycznemu uchwytowi z łatwością można go mocować na metalowych konstrukcjach.

937,10 zł

Laser liniowy samopoziomujący - DeWALT
Kod
DW089K-XJ
Producent
DeWalt

Laser liniowy samopoziomujący idealnie odnajduje swoje zastosowanie do wyznaczania pionu, poziomu i pionu bocznego z dokładnością do 0,03 mm/m. Bardzo łatwa i komfortowa obsługa.

1 445,30 zł

Laser krzyżowy samopoziomujący - MAKITA
Kod
SK104Z
Producent
MAKITA

Laser krzyżowy samopoziomujący z szybkim czasem samo poziomowania, stabilność osiągana jest nawet w ciągu 3 sekund w celu zwiększenia wydajności. Przedłużona żywotność baterii dzięki trybowi pulsacyjnemu.

637,30 zł

Niwelator optyczny + statyw + łata - HAWERA LEICA
Kod
840383
Producent
LEICA

Niwelator optyczny cechuje się wysokiej klasy optyką oraz wyjątkową gwarancją, jest to bardzo dokładny niwelator optyczny. Nowoczesne rozwiązanie sprawdzające się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

1 770,80 zł

Poziomica Electronic - STABILA
Kod
17670
Producent
STABILA

Poziomica to wyjątkowo sztywny aluminiowy profil z wzmacniającymi żebrami. Wyposażona w dwa cyfrowe wyświetlacza umożliwiające optymalny odczyt w każdej sytuacji.

962,10 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!