Marki
Dostępność

Kątownik aluminiowy - FASTER TOOLS
Kod
1823
Producent
FASTERTOOLS

Kątownik aluminiowy marki FASTER TOOLS to jedno z podstawowych narzędzi mierniczych. Czytelna podziałka, lekki i trwały materiał powodują precyzyjne i komfortowe prace. Produkt przeznaczony do wyznaczania kąta prostego podczas prac stolarskich oraz budowlanych.

22,10 zł

Kątownik aluminiowy z poziomicą - FASTER TOOLS
Kod
3713
Producent
FASTERTOOLS

Kątownik aluminiowy z poziomicą marki FASTER TOOLS to jedno z podstawowych narzędzi mierniczych. Czytelna podziałka, lekki materiał powodują komfortowe prace. Wbudowana poziomica pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów.

21,10 zł

Kątownik stolarski - HIGO
Kod
247
Producent
HIGO

Kątownik stolarski marki FASTER TOOLS posiada czytelną podziałkę oraz konstrukcję wykonaną z lekkiego materiału. Przydaje się przede wszystkim do znaczenia i mierzenia obrabianych materiałów drewnianych.

5,80 zł

Kątownik stolarski 40 x 60 cm czarny - FASTER TOOLS
Kod
857
Producent
FASTERTOOLS

Kątownik stolarski marki FASTER TOOLS jest przeznaczony do wyznaczania kąta prostego podczas prac budowlanych i pomiarowych. Posiada białą, czytelną podziałkę milimetrową oraz calową.

16,60 zł

Kątownik składany budowlany - STANLEY
Kod
45-013-1
Producent
STANLEY

Kątownik składany marki STANLEY to produkt idealny w pracy przy układaniu kostki brukowej, bądź innych rzeczy wymagających precyzji. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie.

162,40 zł

Kątownik dachowy stalowy - STANLEY
Kod
45-530-1
Producent
STANLEY

Kątownik dachowy marki STANLEY wykonany z najwyższej jakości stali, jego powierzchnia jest lakierowana i polerowana. Doskonały stosunek jakości do ceny.

57,40 zł

Kątownik do płyt G / K - STANLEY
Kod
STHT1-05894
Producent
STANLEY

Kątownik do płyt G / K marki STANLEY umożliwia łatwy odczyt na podziałce metrycznej z dokładnością do 1 mm. Ramię o szerokości 5 cm zabezpiecza kątownik przed przesuwaniem.

155,40 zł

Kątownik nastawny - STANLEY
Kod
46-529-0
Producent
STANLEY

Kątownik nastawny marki STANLEY jest wykonany z dwóch elementów, stopa wykonana została z tworzywa, a ramię ze stali - niebieskiej. Doskonały stosunek jakości do ceny.

51,20 zł

Kątownik stalowy z podziałką - STANLEY
Kod
45-685-1
Producent
STANLEY

Kątownik stalowy marki STANLEY posiada wytrawioną dwustronną podziałkę w milimetrach. Istnieje możliwość ustawienia go w dwóch pozycjach - 45 i 90 stopni.

69,70 zł